Wiadomości:

Działki na sprzedaż Bielsko-Biała Straconka

Działki na sprzedaż Bielsko-Biała Straconka, Działka na sprzedaż, Bielsko-Biała śląskie, o powierzchni 0m2, pokoje 999, w cenie 275000 zł.

Działki na sprzedaż Bielsko-Biała Straconka, w cenie 275000 zł. Oferta pochodzi z lento.pl

Działka na sprzedaż Bielsko-Biała śląskie

Widokowa, nasłoneczniona działka budowlana/ pogranicze Parku Krajobrazowego Beskidu Małego / Luźna zabudowa wszystkie media na działce, atrakcyjna lokalizacja i cena. Informacja 513 22 22 38 sprzeda właściciel. Działka 1950/5 Bielsko-Biała., widokowa...

Działki na sprzedaż Bielsko-Biała Straconka, Działka na sprzedaż, Bielsko-Biała śląskie, o powierzchni 1167m2, pokoje 999, w cenie 325000 zł.

Działki na sprzedaż Bielsko-Biała Straconka, o powierzchni 1167m2, w cenie 325000 zł. Oferta pochodzi z adresowo.pl

Działka na sprzedaż Bielsko-Biała śląskie

ul. Miodowa, Bielsko-Biała Straconka - Działka budowlana o powierz asfalt - Media: woda, kanalizacja, prąd, gaz - Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela - Oferta dodana 5 dni temu i zaktualizowana 3 dni temu - Działka Bielsko-Bia...

Działki na sprzedaż Bielsko-Biała Straconka, Działka na sprzedaż, Bielsko-Biała śląskie, o powierzchni 2435m2, pokoje 999, w cenie 399000 zł.

Działki na sprzedaż Bielsko-Biała Straconka, o powierzchni 2435m2, w cenie 399000 zł.

Działka na sprzedaż Bielsko-Biała śląskie

Przepiękna działka budowlana (przekwalifikowana w zeszłym roku na budowlaną, posiada decyzję o warunkach zabudowy jednorodzinnej/wielorodzinnej - wydane pozwolenie na 1 lub 3 budynki / mogą być 2-lokalowe) o numerze 2221/4 o powierzchni 2435 mkw w Bielsku - Białej - w najpiękniejszej dzielnicy - Małej Straconce (na skraju Beskidzkiego Parku Krajobrazowego). Na ostatnim zdjęciu indywidualna koncepcja dla tych właśnie budynków, przygotowana przez studio architektoniczne (w przypadku zainteresowania zakupem działki udostępnię pełną koncepcję).

Mała Straconka to magiczne miejsce do życia. Dzielnica, w której można się zakochać po kilku minutach. Działka otoczona pięknym świerkowym i sosnowym lasem. W sercu Beskidu Śląskiego, praktycznie w samym lesie - z jednej strony tuż przy szlaku turystycznym na Magurkę a z drugiej z małym górskim potokiem. W 15 minut możemy dotrzeć przez Przegibek nad Jezioro Żywieckie lub Górę Żar, w 25 min znaleźć się w Szczyrku jadąc obwodnicą S1 a w 10 minut dotrzeć do centrum Bielska-Białej. Działka dla bardzo wymagającego klienta, kochającego naturę i przestrzeń, który chciałby zamieszkać w mieście ale w ustronnym i spokojnym miejscu. Daleko od zgiełku i sąsiadujących budynków.

Dojazd do działki od ulicy Sodowej - formalnie działka posiada bezpośredni dostęp do drogi publicznej. Ostatni odcinek drogi gorszej jakości - droga leśna (200m).

Działka posiada prąd (skrzynka elektryczna), na ten moment ogólnodostępna studnia na sąsiedniej działce. Kanalizacji brak.

Takich działek w Bielsku już praktycznie nie ma. Możecie Państwo tutaj stworzyć wyjątkowe warunki do swojego życia w super pasywnym / energooszczędnym domu z własną studnią, małą ekologiczną oczyszczalnią oraz instalacją fotowoltaiczną.

Zapraszam do tego, aby się o tym wszystkim osobiście przekonać. Jestem właścicielem działki, zapraszam do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Na powyższym terenie nie ma już ani jednej działki budowlanej poza moją. Działka znajduje się na granicy Parku Krajobrazowego Beskidu Śląskiego. Po wykonaniu drogi dojazdowej (200m) stanie się perełką i oczkiem w głowie dla przyszłego nabywcy.Cena: 399 000 pln (nowa cena).

Okazja, tylko 164 zł/m² w najpiękniejszym miejscu w Bielsku-Białej.

Ta działka to świetna inwestycja. Idealna oferta dla deweloperów lub osób indywidualnych, chcących stworzyć oazę spokoju dla swojej rodziny daleko od zgiełku miasta.

Bezpośrednie współrzędne google maps (skopiuj współrzędne do mapy google):

49°47'13.5"N 19°06'56.1"E

Znajdź działkę na Geoportal’u: Numer działki: 2221/4, obręb: Straconka, miejscowość: Bielsko-Biała