Wiadomości:

Działki Warszawa Wawer Zerzeń ul. Trakt Lubelski 44

Działki Warszawa Wawer Zerzeń ul. Trakt Lubelski 44, Działka na sprzedaż, Warszawa mazowieckie, o powierzchni 1200m2, pokoje 999, w cenie 888000 zł.

Działki Warszawa Wawer Zerzeń ul. Trakt Lubelski 44, o powierzchni 1200m2, w cenie 888000 zł.

Działka na sprzedaż Warszawa mazowieckie

Sprzedam bezpośrednio piękną działkę budowlaną powierzchni 1200 m o wymiarach 46 x 26 m.
Wszystkie media bezpośrednio przy działce w drodze gaz, woda miejska (wodociąg), prąd na działce. Kanalizacja w planie.
Nieruchomość przytula się do zabudowy willowej wśród starodrzewiu. Teren samej działki jest niezalesiony i wyrównany, nie ma potrzeby dodatkowej wycinki drzew. Bardzo dobra ekspozycja działki na kierunek południowy. Kształt działki prostokątny (wzdłuż drogi ok. 46 x w głąb działki 26m) można na niej swobodnie usytuować budynek z widokiem na duży ogród i funkcjonalnie zagospodarować pozostałą przestrzeń.
Dojazd do działki od strony Traktu Lubelskiego krótką drogą daje duże poczucie intymności i zaciszności, choć nie jest to miejsce odludne. Tereny przylegające w większości są już zagospodarowane. Prawy bok działki przylega bezpośrednio do zabudowanej działki domem jednorodzinnym. W pobliżu ogródki działkowe, tereny zielone, sklepy. Dogodny dostęp do komunikacji miejskiej (autobusy ZTM do 200m). Dobry wyjazd samochodem w kierunku centrum Warszawy ul. Trakt Lubelski / Wał Miedzeszyński / Most Południowy.

Zachęcam do kontaktu telefonicznego oraz oglądania działki.