Wiadomości:

Działki Wrocław Fabryczna Leśnica

Działki Wrocław Fabryczna Leśnica, Działka na sprzedaż, Wrocław dolnośląskie, o powierzchni 1250m2, pokoje 999, w cenie 563000 zł.

Działki Wrocław Fabryczna Leśnica, o powierzchni 1250m2, w cenie 563000 zł.

Działka na sprzedaż Wrocław dolnośląskie


Atrakcyjnie położona działka, przy lesie Mokrzańskim. Dojazd z drogi asfaltowej, a sama działka ukryta jest za szpalerem drzew i iglaków. Ok 100 m do granicy lasu Mokrzańskiego - największego kompleksu leśnego w granicy Wrocławia, z dużą ilością ścieżek rowerowych i pieszych.

Dobrze skomunikowana: w bezpośredniej bliskości przystanek autobusu miejskiego, sklepy to kilkanaście minut drogi spacerem. Na piechotę można łatwo i bezpiecznie dojść do centrum Leśnicy, która funkcjonuje jak małe, samowystarczalne miasteczko ze sklepami, punktami usługowymi, restauracjami.

W bezpośrednim pobliżu żłobki i przedszkola (publiczne i prywatne), oraz szkoła podstawowa i gimnazjum.

Na działce jest sieć elektryczna, gaz i woda dostępne za drogą. W niedalekiej przyszłości, w okolicy rusza budowa kolejnego prestiżowego osiedla na Leśnicy, które będzie znajdować się w sąsiedztwie.

Działki Wrocław Fabryczna Leśnica, Działka na sprzedaż, Wrocław dolnośląskie, o powierzchni 2500m2, pokoje 999, w cenie 1250000 zł.

Działki Wrocław Fabryczna Leśnica, o powierzchni 2500m2, w cenie 1250000 zł.

Działka na sprzedaż Wrocław dolnośląskie

Atrakcyjne działki budowlane w bardzo atrakcyjnej lokacji przy lesie Mokrzańskim. Kilkanaście minut drogi spacerem znajduje się centrum Leśnicy wraz z wszystkimi usługami i dostępem do komunikacji. W najbliższym sąsiedztwie kilka sklepów dużych sieci handlowych. W okolicy w niedługim czasie rusza budowa prestiżowego osiedla, w sąsiedztwie działają szkoły i przedszkola. Dojazd drogą asfaltową, dostepne media.

Działki Wrocław Fabryczna Leśnica, Działka na sprzedaż, Wrocław dolnośląskie, o powierzchni 2814m2, pokoje 999, w cenie 1038366 zł.

Działki Wrocław Fabryczna Leśnica, o powierzchni 2814m2, w cenie 1038366 zł.

Działka na sprzedaż Wrocław dolnośląskie

Sprzedam atrakcyjną działkę budowlaną na osiedlu Wrocław-Leśnica z nowym planem zagospodarowania przestrzennego.
Działka zlokalizowana w pierwszej linii zabudowy, przy ul. Junackiej 46a, w otoczeniu domów jednorodzinnych. Numer działki 33/15, powierzchnia 2.814 m2.
Przy działce uzbrojenie terenu – woda, energia elektr., gaz, telefon; kanalizacja będzie zrealizowana w 2021 roku.
Na osiedlu rozbudowana infrastruktura: szkoły, przedszkola, ośrodek zdrowia, punkty handlowo-usługowe, linie autobusowe.
Świetna lokalizacja nieruchomości – spokojne i zadbane osiedle domków, po przeciwległej stronie ulicy park, w pobliżu lasy i tereny spacerowo-rekreacyjne.
Bardzo dogodne połączenia komunikacyjne – 1 km do trasy wylotowej na Zielona Górę, 10 min. samochodem do obwodnicy autostradowej, 20 min. do centrum miasta.
Przeznaczenie terenu: w MPZP nr 247 dla strefy oznaczonej symbolem 4MN ustala się przeznaczenia
1. Na terenie oznaczonym na rysunku planu symbolem 4MN86, obowiązują
ustalenia strefowe dla strefy 4MN, o których mowa w § 12.

2. Na terenie, o którym mowa w ust. 1, obowiązuje ustalenie
dotyczące ukształtowania budynków - zabudowa z typem budynku wolno
stojącego i bliźniaczego.

UWAGA: w 2009 roku został zatwierdzony projekt budowlany i udzielono pozwolenia na budowę na tej działce budynków mieszkalnych jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej (6 segmentów o dwóch lokalach mieszkalnych).

Cena: 844 200 zł netto + VAT 23% = 1 038 366 zł brutto

UWAGA: Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Kontakt:
Piotr Hojło
Tel. +48 691 733 995
e-mail: piotr.hojlo@gmail.com