Wiadomości:

Piękny lokal na działalność!

cena najmu: 2200 zł

Komercja Wynajmę

mazowieckie Warszawa Ursynów
Kontakt
oferta archiwalna
Piękny lokal na działalność!
lokal użytkowy
29
usługowy
1
prąd, woda, ciepła woda miejska, internet, TV kablowa
apteka, lotnisko, autobus, tramwaj, centrum handlowe, żłobek, przedszkole, plac zabaw, szkoła podstawowa

Szanowni Państwo!
Mam do wynajęcia lokal usługowy o powierzchni ~28,5m2 znajdujący się na parterze wielorodzinnego budynku na nowopowstałym prestiżowym osiedlu Harmony Park w inwestycji Central Park Ursynów. Lokal jest nowy, w stanie deweloperskim do własnej aranżacji. Lokal jest bardzo dobrze doświetlony, dzięki swojemu narożnemu położeniu (witryny na obu ścianach budynku) i dużym przeszkleniom sprawia wrażenie bardzo przestronnego i większego niż jest w rzeczywistości. Jego idealne położenie zdecydowanie podnosi atrakcyjność lokalu (tuż przy wejściu na osiedle oraz przy wjeździe do garażu największego budynku), dzięki czemu Twoja przyszła działalność nie pozostanie niezauważona!
Lokal znajduje się w bardzo rozwojowym miejscu w pobliżu wielu biurowców, blisko linii autobusowych, w pobliżu Galeria Mokotów oraz centrum Biznesowe MORDOR - Domaniewska / Postępu. Bardzo dogodne połączenie z Centrum i innymi dzielnicami dzięki wielu autobusom, również tym dojeżdżającym do metra, wciąż powstają tu nowe powierzchnie mieszkaniowe i biurowe, z czego zdecydowana większość jest już wykupiona i zamieszkała. W okolicy przedszkola i żłobki, a w przyszłości duże inwestycje oświatowe. Nadaje się na każdą działalność. Idealna lokalizacja na placówkę ubezpieczeniową, gabinet terapeutyczny, sklep, piekarnię, biuro lub usługi kosmetyczne, a także na salon groomerski.
Koszt wynajmu wynosi 2200 zł (brutto – osoba prywatna) + czynsz do administracji z opłatami licznikowymi zgodnie z własnym zużyciem. Kaucja w wysokości 4 tyś zł. Cena oczywiście do rozsądnej negocjacji.
Serdecznie polecam i zapraszam do kontaktu telefonicznego!
Bezpośredni kontakt telefoniczny: 604-641-101 lub 698-664-144

Data dodania: 2019-11-22 16:59
Data modyfikacji: 2020-02-24 16:23