Wiadomości:

Działki Wrocław Fabryczna ul. dolnobrzeska

Działki Wrocław Fabryczna ul. dolnobrzeska, Działka na sprzedaż, Wrocław dolnośląskie, o powierzchni 2500m2, pokoje 999, w cenie 1075000 zł.

Działki Wrocław Fabryczna ul. dolnobrzeska, o powierzchni 2500m2, w cenie 1075000 zł.

Działka na sprzedaż Wrocław dolnośląskie

Piękna, atrakcyjnie położona i dobrze skomunikowana działka na granicy lasu Mokrzańskiego, co pozwala na uprawianie sportu i rekreacji. Ukryta za szpalerem drzew, bez bezpośredniego sąsiedztwa, ale w pobliżu innych zabudowań.

Zaraz obok przystanek autobusu miejskiego, sklepy i punkty usługowe w odległości krótkiego spaceru. W centrum Leśnicy dostępne są sklepy sieci handlowych, restauracja i usługi - jest to praktycznie małe, samowystarczalne miasteczko, będące dobrze skomunikowane z centrum Wrocławia.

W niedalekiej odległości funkcjonują żłobki i przedszkola, szkoła podstawowa i gimnazjum.

Na działce jest sieć elektryczna, gaz i woda dostępne za drogą, dojazd drogą asfaltową. W niedalekiej przyszłości, w okolicy rusza budowa kolejnego prestiżowego osiedla na Leśnicy, które będzie znajdować się w sąsiedztwie.

Działki Wrocław Fabryczna ul. dolnobrzeska, Działka na sprzedaż, Wrocław dolnośląskie, o powierzchni 1250m2, pokoje 999, w cenie 563000 zł.

Działki Wrocław Fabryczna ul. dolnobrzeska, o powierzchni 1250m2, w cenie 563000 zł.

Działka na sprzedaż Wrocław dolnośląskie


Atrakcyjnie położona działka, przy lesie Mokrzańskim. Dojazd z drogi asfaltowej, a sama działka ukryta jest za szpalerem drzew i iglaków. Ok 100 m do granicy lasu Mokrzańskiego - największego kompleksu leśnego w granicy Wrocławia, z dużą ilością ścieżek rowerowych i pieszych.

Dobrze skomunikowana: w bezpośredniej bliskości przystanek autobusu miejskiego, sklepy to kilkanaście minut drogi spacerem. Na piechotę można łatwo i bezpiecznie dojść do centrum Leśnicy, która funkcjonuje jak małe, samowystarczalne miasteczko ze sklepami, punktami usługowymi, restauracjami.

W bezpośrednim pobliżu żłobki i przedszkola (publiczne i prywatne), oraz szkoła podstawowa i gimnazjum.

Na działce jest sieć elektryczna, gaz i woda dostępne za drogą. W niedalekiej przyszłości, w okolicy rusza budowa kolejnego prestiżowego osiedla na Leśnicy, które będzie znajdować się w sąsiedztwie.