Wiadomości:

Funkcje

Eksport i emisja ofert w wielu portalach jednocześnie

Eksport ofert

Aktywacja oferty rozpoczyna eksport na portale. Ten proces trwa od kilku minut do kilku godzin. Czas trwania eksportu jest zależny od portalu i pory dnia. Nie musisz nic więcej robić, wszystko działa automatycznie. Po zakończonym eksporcie otrzymasz raport z odnośnikami jako weryfikację prawidłowo rozpoczętej kampanii.

Emisja ogłoszeń

Cena obejmuje nie tylko dodanie, ale i emisję ogłoszeń przez cały czas w zależności od wybranego pakietu. Czas emisji jest liczony dla każdego portalu oddzielnie i zaczyna się dopiero w momencie publikacji ogłoszenia. Publikacja ogłoszeń na portalach nie wymaga dodatkowych działań i opłat.

Dodaję ofertę

1 zintegrowany system - więcej możliwości

Zarządzanie ofertami z jednego miejsca

Dodajesz, edytujesz, usuwasz i wyróżniasz ogłoszenia w jednym miejscu, bez żadnych ograniczeń. Chcesz zmienić cenę lub zdjęcia? Wystarczy dokonać zmian w panelu bebroker. System zaktualizuje ofertę na wszystkich portalach automatycznie.

Monitoruj swój sukces

System zbiera informacje o wyświetleniach ofert z najważniejszych portali i zestawia je w czytelny sposób. Z bebroker śledzisz trendy i zainteresowanie Twoją ofertą na bieżąco.

Dodaję ofertę

Dodatkowe wyróżnienia, wideo i social media

Promowanie społecznościowe

Twoja oferta zostanie wypromowana również w kampanii na Facebooku w grupach, do których należy ponad 1350000 użytkowników oraz na fanpage BeBroker

Dodatkowe wyróżnienia

W panelu klienta masz dostęp do długiej listy podbić i wyróżnień na poszczególnych portalach. Swoją ofertę wyróżnisz w każdej chwili.

Jak tworzymy kampanię wideo?

Dodajesz zdjęcia do panelu. Nie musisz nagrywać filmu. My zajmujemy się tworzeniem prezentacji wideo. Prezentacja wideo pomaga pozycjonować Twoją ofertę na portalach, ponieważ zwiększa wskaźnik wypełnienia oferty. Algorytmy portali premiują oferty z wyższym wskaźnikiem wypełnienia.

Dodaję ofertę

Rozpocznij kampanię Twojej nieruchomości i dotrzyj do wszystkich zainteresowanych w najkrótszym czasie. Dodaj ofertę na wiele portali z bebroker.

Dodaję ofertę