Logowanie
Wiadomości:

Eksport ofert

Aktywacja oferty rozpoczyna eksport na portale. Ten proces trwa od kilku minut do kilku godzin. Czas trwania eksportu jest zależny od portalu i pory dnia. Nie musisz nic więcej robić, wszystko działa automatycznie. Po zakończonym eksporcie otrzymasz raport z odnośnikami jako weryfikację prawidłowo rozpoczętej kampanii.

Emisja ogłoszeń

Cena obejmuje nie tylko dodanie, ale i emisję ogłoszeń przez cały czas w zależności od wybranego pakietu. Czas emisji jest liczony dla każdego portalu oddzielnie i zaczyna się dopiero w momencie publikacji ogłoszenia. Publikacja ogłoszeń na portalach nie wymaga dodatkowych działań i opłat.

Darmowa rejestracja
Funkcje BeBroker - widok raportu w panelu klienta

Zarządzanie ofertami z jednego miejsca

Dodajesz, edytujesz, usuwasz i wyróżniasz ogłoszenia w jednym miejscu, bez żadnych ograniczeń. Chcesz zmienić cenę lub zdjęcia? Wystarczy dokonać zmian w panelu bebroker. System zaktualizuje ofertę na wszystkich portalach automatycznie.

Monitoruj swój sukces

System zbiera informacje o wyświetleniach ofert z najważniejszych portali i zestawia je w czytelny sposób. Z bebroker śledzisz trendy i zainteresowanie Twoją ofertą na bieżąco.

Darmowa rejestracja
Funkcje BeBroker - widok raportu w panelu klienta

Promuj nieruchomości

60x lepiej

Dodaj ogłoszenia