Wiadomości:

Korzyści

Oszczędzam czas

Serwis BeBroker stworzył dla Ciebie intuicyjny Panel zarządzania, w którym tylko raz wprowadzasz parametry swojej oferty.
Nie tracisz czasu na wypełnianie dodatkowych formularzy.
Sam decydujesz jak brzmi i wygląda Twoja oferta. Gdy wszystko jest gotowe, czas na nasz ruch. W zaledwie kilka godzin Twoje ogłoszenie trafia na portale oraz specjalnie wyselekcjonowane przez naszych specjalistów strony regionalne.
Nie musisz się martwić jeżeli o czymś zapomnisz. Masz możliwość bezpłatnej edycji oferty. Wprowadzone w panelu poprawki aktualizowane są na bieżąco.

Darmowa rejestracja
z portalem nieruchomości bebroker oszczędzasz czas

Oszczędzam pieniądze

Z BeBroker płacisz za pakiet usług i wiele możliwości, których nie daje Ci żaden inny portal. Nie ponosisz kosztów związanych z prowizją dla pośrednika, co często jest wydatkiem rzędu kilkunastu tysięcy złotych. Nie podpisujesz żadnych umów, które mają ukryte kruczki prawne. Nie jesteś zdany tylko na siebie. Nasi klienci w cenie abonamentu mogą liczyć na fachowe porady prawne i eksperckie. Nasz pakiet kosztuje 49 zł, dodając ofertę samodzielnie musiałbyś za te same portale zapłacić w sumie 250 zł.

Lista portali

Zwiększona oglądalność i fnalizacja

Twoje ogłoszenie pojawia się dosłownie wszędzie. Z nami zwiększasz zakres zainteresowania swoją ofertą, ponieważ każdy portal to setki potencjalnych klientów. BeBroker sprawia, że nieruchomości są widoczne, więc nabywca na pewno się znajdzie. Trzeba tylko poczekać. Twoje ogłoszenie będzie w odpowiednim miejscu, ale musi ukazać się jeszcze właściwej osobie w odpowiednim czasie. Portale z naszego pakietu są wyświetlane miesięcznie ponad

60 MLN RAZY

Dodaję ogłoszenia