Logowanie
Wiadomości:

Zwiększona oglądalność i fnalizacja

BeBroker to gwarancja znacznie większej ilości potencjalnych klientów zainteresowanych Twoją nieruchomością. Dzięki naszemu pakietowi zyskujesz dostęp do dziesiątek portali, co oznacza, że Twoja oferta trafi do jeszcze szerszej grupy osób poszukujących nieruchomości. Z BeBroker masz pewność, że zwiększysz liczbę zainteresowanych Twoją ofertą, a dzięki temu - finalizacja transakcji stanie się o wiele bardziej prawdopodobna. Nasz pakiet oferuje szereg możliwości, które pozwalają na osiągnięcie znacząco większej liczby potencjalnych klientów w stosunku do tradycyjnych metod sprzedaży nieruchomości. Dzięki temu z BeBroker nie musisz martwić się brakiem zainteresowania swoją ofertą.

Lista portali
z portalem nieruchomości bebroker oszczędzasz czas

Oszczędność pieniędzy

Jednym z najważniejszych atutów BeBroker jest oszczędność pieniędzy. Nasz pakiet usług oferuje wiele możliwości, których nie znajdziesz na żadnym innym portalu, a wszystko to w niskiej cenie abonamentu. Dzięki temu nie ponosisz kosztów związanych z prowizją dla pośrednika, co często wynosi kilkanaście tysięcy złotych. Nie musisz również martwić się o ukryte kruczki prawne w podpisywanych umowach. Nasz pakiet oferuje fachowe porady prawne i eksperckie, dzięki czemu nie jesteś pozostawiony sam sobie. Warto też podkreślić, że nasz pakiet kosztuje tylko 49 zł, podczas gdy dodając ofertę samodzielnie, musiałbyś zapłacić za te same portale w sumie aż 250 zł. Z BeBroker oszczędzasz więc nie tylko czas, ale także pieniądze.

Cennik

Oszczędność czasu

BeBroker to serwis, który pomoże Ci zaoszczędzić czas. Nasz intuicyjny Panel zarządzania pozwala na wprowadzenie parametrów Twojej oferty tylko raz, dzięki czemu nie musisz tracić czasu na wypełnianie dodatkowych formularzy. Samodzielnie decydujesz, jak ma wyglądać i brzmieć Twoja oferta. Gdy już wszystko jest gotowe, czas na naszą aktywność. Dzięki naszym specjalistom, Twoje ogłoszenie trafia w ciągu kilku godzin na portale oraz wybrane przez nas strony regionalne. Nie musisz się martwić, jeśli o czymś zapomnisz - w naszym panelu masz możliwość dokonania bezpłatnych poprawek, a wszystkie wprowadzone zmiany są aktualizowane na bieżąco.

Darmowa rejestracja
z portalem nieruchomości bebroker oszczędzasz czas

Promuj nieruchomości

60x lepiej

Dodaj ogłoszenia