Logowanie
Wiadomości:

Gdzie wystawić nieruchomość

Zastanawiasz się nad tym, gdzie wystawić mieszkanie na sprzedaż? A może posiadasz nieruchomość i chcesz ją wynająć? Z nami obie te rzeczy nie mogłyby być prostsze! Be Broker to jedyne takie miejsce, w którym szybko, bezproblemowo i tanio wystawisz swoje ogłoszenie. Nie w jednym portalu ogłoszeniowym, ale w kilkudziesięciu. Skuteczność? To drugie imię naszej firmy!

Gdzie wystawić nieruchomość

Gdzie wystawić nieruchomość na sprzedaż? - u nas!

Współpracujemy z mnóstwem portali stanowiącym odpowiedź na pytanie: gdzie wystawić działkę na sprzedaż, za darmo i za opłatą. Posiadamy również bazę świetnych serwisów publikujących ogłoszenia dotyczące wynajmu. Tak działek, jak i domów czy mieszkań. Ogólnie - nieruchomości. Zaledwie jedno kliknięcie pozwoli Ci ogłosić się w każdym z nich. Bez dodatkowych formalności, opłat i komplikacji. Bez zbędnego tracenia czasu.

Nie ulega wątpliwości, że jesteśmy ostatnim miejscem przeznaczenia dla ludzi zastanawiających się, gdzie wystawić dom na sprzedaż za darmo, ale i za pieniądze. Znajdujemy kompromis właśnie pomiędzy “darmowością” a wysokimi opłatami. U nas dokonujesz niskiej i jednorazowej opłaty, która odblokowuje Ci dostęp do olbrzymich zasięgu i do pewnej sprzedaży lub wynajmu.

gdzie wystawić nieruchomość na sprzedaż
gdzie najlepiej wystawić mieszkanie na sprzedaż

Dlaczego warto sprzedawać nieruchomości z nami?

Be Broker nie uznaje kompromisów - z nami trafiasz więc WSZĘDZIE. Jeśli wciąż nie jesteś przekonany, spójrz na to, co możesz dzięki nam zyskać. Jesteśmy pewni, że to przekona Cię do sięgnięcia po niego usługi.

  • Minimalne nakłady finansowe. Za umieszczenie własnego ogłoszenia w kilkudziesięciu różnych portalach ogłoszeniowych u nas płacisz tylko raz. Ta opłata sprawi, że będziesz widoczny wszędzie tam, gdzie ogłaszać się można za darmo, ale też za opłatą. Tę ostatnią my bierzemy na siebie - nawet wtedy, gdy jest wartość jest bardzo wysoka.
  • Maksymalne zasięgi. Dzięki nam trafisz w obręb kilkudziesięciu portali ogłoszeniowych, a za sprawą tego również do każdego z ich odbiorców. To sprawi, że Twoje ogłoszenie będzie świetnie widoczne. Co istotne, zobaczą je osoby rzeczywiście zainteresowane zakupem lub wynajmem nieruchomości. To może złożyć się na Twój sukces!
  • Pełna kontrola. Nie musisz nam wierzyć na słowo, że Twoje ogłoszenie jest oglądane. Sprawdzisz to sam w udostępnianym przez nas panelu klienta. Zobaczysz w nim komplet statystyk, dzięki czemu unikniesz konieczności sprawdzania ich na każdym portalu z osobna.
  • Oszczędność czasu. Zamiast tracić długie godziny na rejestrację i tworzenie ogłoszenia w każdym z portali, u nas zrobisz to zaledwie jednym kliknięciem. Gdzie najlepiej wystawić działkę na sprzedaż? Tam, gdzie zrobisz to najszybciej - zwłaszcza w kontekście tak wielu miejsc. My Ci to zagwarantujemy. Nie musisz zresztą sprzedawać lub wynajmować działki, a również dowolną inną nieruchomość.

Największy zasięg na rynku z Be Broker – publikujesz i zyskujesz!

Oszczędzasz czas i pieniądze, wybierając odpowiedni pakiet korzyści w Be Broker – publikujesz ogłoszenia w największych portalach nieruchomości, a płacisz jak za jeden! Dodatkowo Twoje ogłoszenia są promowane za pomocą kampanii w mediach społecznościowych.

Zyskujesz największy zasięg na rynku, a co za tym idzie – największą oglądalność ofert! Publikując z Be Broker masz również możliwość zarządzania ogłoszeniami z wszystkich serwisów w jednym miejscu! Bez umowy, bez prowizji, bez dodatkowych kosztów.

Nie czekaj - sprzedaj już dziś!

Jeśli zastanawiałeś się, gdzie najlepiej umieścić ogłoszenie o sprzedaży mieszkania, domu lub po prostu nieruchomości - dobrze trafiłeś! Zaledwie kilka kliknięć dzieli Cię od trafienia do mnóstwa klientów jednocześnie. Nie trać czasu - wypełnij prosty formularz i sprzedaj swoją nieruchomość w mgnieniu oka.

gdzie najlepiej wystawić dom na sprzedaż za darmo