Logowanie
Wiadomości:

Ogłoszenia nieruchomości na wielu portalach

Be Broker to miejsce idealne dla osób chcących sprzedać lub wynająć własną nieruchomość - prosto, szybko i bez żadnych komplikacji po drodze. Jeśli i Ty chcesz to zrobić, jesteś właściwą osobą we właściwym miejscu. Oddajemy Ci do dyspozycji narzędzie, które zapewni Ci skuteczność. Nie musisz nam jednak wierzyć na słowo. Sprawdź, czego możesz się po nim spodziewać.

Ogłoszenia nieruchomości na wielu portalach

Agregator ogłoszeń nieruchomości na miarę Twoich oczekiwań

Be Broker to wiele portali w jednym. Dodając u nas swoje ogłoszenie, tak właściwie zamieszczasz je w kilkudziesięciu różnych serwisach za jednym zamachem. Jedno ogłoszenie nieruchomości na wielu portalach to możliwość dotarcia do mnóstwa odbiorców - bez konieczności tracenia czasu na tworzenie treści na każdy portal z osobna. Zwłaszcza że Be Broker współpracuje wyłącznie z portalami posiadającymi odpowiednio duży zasięg. Zasięg, który może przełożyć się na zainteresowanie nieruchomością. Niezależnie od tego, czy planujesz ją sprzedać, czy też celujesz w wynajem.

ogłoszenie nieruchomości na wielu portalach
pakiet ogłoszeń nieruchomości

Pakiet ogłoszeń nieruchomości - jedna cena, multum korzyści!

Nie jesteśmy gołosłowni i nie uznajemy kompromisów - liczni dotychczasowi klienci, którzy sięgnęli już po nasze usługi są w stanie to potwierdzić. Z nami sprzedaż lub wynajem Twojego mieszkania, domu lub działki będzie czystą przyjemnością, a jednocześnie czymś szalenie opłacalnym. Dlaczego? Przede wszystkim z uwagi na to, że:

  • Pobieramy tylko jedną opłatę - płacisz raz, a Twoje ogłoszenie trafia na dziesiątki różnych portali ogłoszeniowych. RÓWNIEŻ PŁATNYCH. Bierzemy na siebie dodatkowe opłaty, Tobie zapewniając jedną stawkę - płatną jednorazowo, przy dodawaniu ogłoszenia.
  • Gwarantujemy olbrzymi zasięg - dzięki naszej usłudze, Twoje ogłoszenie trafi przed oczy osób rzeczywiście zainteresowanych nieruchomościami. Sprawimy, że jego widoczność przekroczy Twoje oczekiwania i na pewno wywoła zainteresowanie Twoją ofertą.
  • Oszczędzamy Twój czas - bierzemy na siebie najbardziej czaso- i pracochłonny element dodawania ogłoszenia. Zamiast więc tracić długie godziny na jego publikację na portalach ogłoszeń, my zrobimy to za Ciebie w kilka minut. Nasza usługa to wiele portali w jednym i automatyzm wszędzie tam, gdzie był on możliwy do wprowadzenia.
  • Jesteśmy transparentni. Nie musisz nam wierzyć na słowo z tym, że Twoje ogłoszenie jest oglądane. W panelu klienta, do którego zyskasz dostęp, zapewnimy Ci dostęp do statystyk. Dzięki nim zobaczysz dokładnie, jakie zainteresowanie wzbudza Twoje ogłoszenie. Bez konieczności wchodzenia na każdy portal z osobna. To nie tylko duża wygoda, ale też kolejna oszczędność czasu. Wolne chwile przeznacz na wypicie kawy - kto wie, może po jej wypiciu pojawią się już pierwsze propozycje zakupu lub wynajmu?

Nie trać czasu - ogłoś się już teraz!

Zaledwie jeden krok dzieli Cię od trafienia ze swoim ogłoszeniem na wiele różnych portali jednocześnie. Jeśli przekonaliśmy Cię - czym prędzej go wykonaj. Jeśli nie, daj nam szansę, a miło się zaskoczysz. Skuteczność i szybkość naszego działania to coś, czego możesz być pewny!

gdzie najlepiej umieścić ogłoszenie o sprzedaży mieszkania