Logowanie
Wiadomości:

Opinie

AW

Adrianna Wierzbicka

W pakiecie, który oferuje bebroker znajdują się ciekawe portale ogłoszeniowe. Za pierwszym razem jak wynajmowałam lokal usługowy samodzielnie dodawałam ogłoszenia do tych największych i zajmowało mi to dużo czasu, a na odzew musiałam dość długo czekać. Tym razem stworzyłam jedno ogłoszenie, a bebroker.pl zajął się resztą. Poświęciłam na to kilkanaście minut, a ogłoszenie wylądowało na 120 portalach. Dodatkowo uruchomiona została kampania Facebook i wideo. Pełen profesjonalizm.

KG

Katarzyna Gwiazdowska

Funkcjonalny, prosty w obsłudze portal.

RS

Robert Szymczyk

Wszystkie odpowiedzi ze wszystkich portali trafiły bezpośrednio do mnie. W ciągu 5 dni umówiłem się na 15 spotkań. Mieszkanie sprzedane

JW

Jadwiga Wójcik

Serwis Be Broker jest godny polecenia. Sama z niego korzystałam i uważam, że zakres usług jest wart swoje ceny. Można zaoszczędzić dzięki niemu sporo czasu.

B

Bartłomiej Krzak

Korzystałem z serwisu dwa razy. Za pierwszym razem przy sprzedaży działki, a za drugim przy wynajmie mieszkania. W obu przypadkach korzystałem z najtańszego pakietu 30-dniowego. Ilość portali, na których zostały zamieszczone ogłoszenia jest tak duża, że to w zupełności wystarczyło, aby sfinalizować obie transakcje.

ER

Ewelina Raczek

Miesiąc temu zamieściłam ogłoszenie w serwisie BeBroker. Otrzymałam wiele zapytań w sprawie mojego ogłoszenia. Tydzień temu podpisałam umowę u notariusza. Dzięki temu portalowi szybko udało mi się sprzedać mieszkanie.

ZS

Zaneta Szymczak

Fajnie, że nie ma żadnych umów. Płaci się za jeden z dostępnych pakietów i przez wybrany okres nasze ogłoszenie pojawia się na ogromnej liczbie portali ogłoszeniowych. Dla mnie super rozwiązanie

MK

Marianna Kozieł

Panel dodawania ogłoszenia jest bardzo przejrzysty i łatwy do przejścia. Nie miałam najmniejszego problemu z dodaniem swojego ogłoszenia o sprzedaży działki. Przez cały czas ma się dostęp do ogłoszenia i można je w dowolnym momencie edytować. Dostałam wiele wiadomości od potencjalnych kupców i w niespełna trzy tygodnie udało mi się sprzedać działkę.

BK

Bronisław Kalinowski

Nie sądziłem, że po tygodniu od opublikowania ogłoszenia będzie taki odzew. Wcześniej sam zamieszczałem ogłoszenia na kilku portalach i nic. Dzięki wam mieszkanie po rodzicach nie stoi już puste. Kilka dni temu zostało wynajęte.

WH

Wiesław Hajduk

Korzystając z serwisu Be Broker oszczędza się dużo czasu. Zamieszczając ogłoszenie w jednym miejscu, co zajmuje kilkanaście minut publikowane jest ono na aż 120 portalach. Sam nie byłbym wstanie tego fizycznie zrobić. A tu za niewielkie pieniądze można opublikować ogłoszenie przez taki okres czasu jaki się chce. Polecam

BN

Benedytk Nawrocki

Serwis działa bardzo sprawnie. Szybko dodaje się ogłoszenie i bardzo szybko pojawia się ono na portalach. Pokusiłem się o sprawdzenie, czy jest ono rzeczywiście wyświetlane i sprawdziłem te największe, ogłoszenie faktycznie tam było. Dobra opcja

WC

Wacław Chrzanowski

Wykupienie pakietu i dodanie ogłoszenia jest mega łatwe. Wystarczy poświęcić kilka minut i kilkadziesiąt złotych, a ogłoszenie ląduje w jednej chwili na 120 portalach. Zamieszczenie ogłoszenia w ten sposób jest niezwykle skuteczne.

SR

Stanisław Rogowski

O możliwościach portalu bebroker.pl powiedział mi znajomy, który za jego pośrednictwem sprzedał działkę w dwa miesiące. Skorzystałem z ich oferty i mi równie szybko udało się wynająć mieszkanie. Super sprawa.

RG

Renata Górka

Rejestracja, dodanie ogłoszenia, wykupienie pakietu i oczekiwanie na odpowiedzi potencjalnych klientów. Fajnie, że odpowiedzi ze wszystkich portali trafiały do mnie. Nie spodziewałam się, aż takiego odzewu.

WP

Wojciech Pająk

Po dwóch tygodniach od zamieszczenia ogłoszenia na portalu bebroker zgłosiło się sporo zainteresowanych. Udało się znaleźć kupca i sprzedać mieszkanie po takiej cenie co chciałem. Warto było skorzystać z tego portalu.

MB

Maksymilian Brzozowski

Posiadam kilka lokali usługowych na wynajem. Kilka razy korzystałem już z tego serwisu. Za każdym razem w ciągu tygodnia dostawałem około 20, albo i więcej odpowiedzi. Takie rozwiązanie jest dla mnie korzystniejsze niż dodawanie pojedynczych ogłoszeń. Polecam skorzystanie z portalu BeBroker

MK

Michal Kobylko

Bardzo pomysłowy i co najważniejsze skuteczny.Lubię się czepiać ,ale serwis naprawdę pierwsza klasa. Korzystam codziennie

JR

Jakub R

Wszystko bardzo proste do ustawienia. Można zaoszczędzić sporo czasu.

M

Magdalena Balińska

Nietypowy, skuteczny serwis godny polecenia

P

Paulina Wojewodzic

Bardzo polecam !

Zaloguj się

Zaloguj się aby dodać opinię