Logowanie
Wiadomości:

Dom jednorodzinny

cena: 670000 zł

Dom Sprzedam

małopolskie Limanowa
Kontakt
oferta archiwalna
Dom jednorodzinny
wolnostojący
-
blachodachówka
częściowo
w budynku
-
-
3
220
220
6
-
wymienione
do zamieszkania
jednorodzinny
własne dla budynku
prąd, woda, gaz, kanalizacja
asfalt
-

Działka

582
-
zagospodarowana
tak

Działka o powierzchni 581 m2 kształtna o średnich wymiarach 22 m na 96 m nachylona w kierunku południowym, usytuowana na poziomie 466 m n.p.m.
Nieruchomość z bezpośrednim dostępem do drogi miejskiej. Działka zagospodarowana i na bieżąco utrzymywana. Ogrodzona z bramą wjazdową i furtką.

Na działce znajduje się dom o powierzchni całkowitej 220 m2 w tym powierzchnia użytkowa 106,6 m2 Budynek mieszkalny jednorodzinny 3 - kondygnacyjny wybudowany tradycyjną technologią, ocieplony. Dom z lat 80-tych jednak w ostatnich latach remontowany.
Ogrzewanie centralne węglowe, jednak istnieje możliwość zamontowania pieca gazowego.
Rozkład pomieszczeń:
W przyziemiu znajdują się 2 pokoje, kotłownia, łazienka gospodarcza, garaż. Przyziemie posiada niezależne wyjście do ogrodu oraz wyjście klatką schodową na piętro.Na półpiętrze znajduje się pomieszczenie zaadaptowane na warsztat.Na piętrze znajduje się duży salon z balkonem, kuchnia, która jest jasna i na tyle duża że bez problemu mieści się w niej stół i krzesła, łazienka z natryskiem, oddzielne wc, przedpokój, wyjście na zewnątrz oraz wyjście na półpiętro gdzie usytuowane są 2 pokoje. Na kolejnym półpiętrze mieszczą się dwa pokoje ze wspólnym balkonem, dodatkowy pokój z możliwością adaptacji na kuchnię, łazienka i przedpokój.
Strych do adaptacji.
Dom z powodzeniem sprawdzi się dla kilkuosobowej rodziny.
Atrakcyjna lokalizacja. W sąsiedztwie zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna. Piękne widoki w kierunku Beskidu Wyspowego Do centrum miasta ok 900 m (samochodem zaledwie ok 3 min)
Wszystkie media (prąd, woda, gaz i kanalizacja) podpięte do domu. Dodatkowo na działce studnia. Dotychczasowi właściciele dbali o stan techniczny nieruchomości ( w 2015 roku wymieniono dach, w 2011 roku zostały wymienione okna, w 2021 roku zostały częściowo wyremontowane pokoje, przedpokój i klatka schodowa drewniana).

Data dodania: 2023-09-30 09:32
Data modyfikacji: 2023-09-30 09:46