Wiadomości:

Nowy dom na dużej działce koło/Termy Poddębice i Ośrodek Sportu Byczyna

cena: 449000 zł

Dom Sprzedam

łódzkie Poddębice
Kontakt
500 ... ... Pokaż numer
Nowy dom na dużej działce koło/Termy Poddębice i Ośrodek Sportu Byczyna
wolnostojący
cegła kratówka
blachodachówka
nie
-
2020
Nieotynkowany
2
125
125
4
-
-
do wykończenia
jednorodzinny
własne dla budynku
prąd, woda, kanalizacja
utwardzony
fitness, basen, zabudowa niska, bank/bankomat, komenda policji, apteka, przychodnia/szpital, autobus, bazarek, żłobek, przedszkole, plac zabaw, szkoła podstawowa, gimnazjum

Działka

900
27m x 33m
częściowo zagospodarowana
nie

Wyślij wiadomość

Wyślij

Do sprzedania nowe domy w zabudowie wolno-stojącej zlokalizowane w najbliższej okolicy Term Poddębice i Ośrodka Sportu w Byczynie.

Jeśli szukasz dogodnego miejsca do odpoczynku po ciężkim dniu pracy lub chcesz prowadzić zdrowy tryb życia ta oferta z pewnością Cię zainteresuje. Położony w najbliższej okolicy nowoczesny Ośrodek Sportu w Byczynie oraz Termy Poddębice spełnią wszelkie oczekiwania nawet najbardziej wymagających.

Dom w zabudowie wolno-stojącej, budowany w technologii tradycyjnej (Porotherm) z najwyższej jakości materiałów. W okolicy las oraz wyłącznie niska zabudowa indywidualna jednorodzinna. Dom gotowy do sprzedaży w stanie surowym zamkniętym lub otwartym zgodnie z oczekiwaniami kupującego. W odległości 3 km centrum Poddębic z pełną infrastrukturą.

Jeśli szukasz nowego domu w unikalnym miejscu, zadzwoń i umów się na oglądanie. Jeszcze teraz jest możliwość dowolnej personalizacji pomieszczeń i adaptacji poddasza na cele mieszkalne (wizualizacja poglądowa).

Kontakt Marek Olszewski 500 588 585

Pozostałe informacje:

Inwestycja znajduje się w w odległości:

2 min jazdy samochodem (20 min. spacerkiem) od Term Poddębice.

1 min. jazdy samochodem (15 min. spacerkiem) od Centrum sportu w Byczynie.

bezpośrednie sąsiedztwo lasu (250 m) zachęca do spacerów i odpoczynku po ciężkim dniu pracy.

ZOO Safari z unikalnymi gatunkami zwierząt afrykańskich 7 min. jazdy samochodem (4,5 km)

W niedalekiej przyszłości zakończona zostanie rewitalizacja kompleksu geotermalnego przy ul. Mickiewicza w Poddębicach inwestycja za 80 milionów! Będzie to najnowocześniejszy obiekt termalny w Polsce.

Nota prawna: Informacje dotyczące opisu i wizualizacje nieruchomości, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Oferta dotycząca nieruchomości stanowi zaproszenie do rokowań zgodnie z art. 71 Kodeksu Cywilnego i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych KC.

Data dodania: 2019-09-03 07:50
Data modyfikacji: 2020-05-19 15:31

s