Logowanie
Wiadomości:

Zarób na CPK – niektórzy już zarabiają!...;)

cena: 304470 zł

Działka Sprzedam

mazowieckie Żabia Wola Słubica Dobra
Kontakt
504 ... ... Pokaż numer
Zarób na CPK – niektórzy już zarabiają!...;)
1530
48x31m
budowlana
prąd, woda, gaz
brak
prostokąt
asfalt
basen, zabudowa niska, bank/bankomat, komenda policji, apteka, przychodnia/szpital, bazarek, żłobek, przedszkole, plac zabaw, szkoła podstawowa

Wyślij wiadomość

Wyślij

Zainwestuj w działkę budowlano-usługową o powierzchni 1530m2 (48x31m) w Słubicy Dobrej gm. Żabia Wola. Działka położona jest przy drodze asfaltowej o niskim natężeniu ruchu. A w niej wszystkie media: gaz i to ziemny, czysta woda, prąd, światłowód. Jest znakomicie skomunikowana – czas dojazdu do Warszawy jedynie 35 min.

W pobliżu:
Sklep 1 km
Szkoła 1 km
Pałac w Radziejowicach – 6 km
Najgłębszy basen dla płetwonurków w Europie – 9 km
Mszczonowskie termy – 9 km
Park of Poland (Suntago) – 15 km
Centralny Port Komunikacyjny (CPK) – 20 km

Nie bez znaczenia jest fakt, że można na niej sporo zarobić w niedługim czasie – Centralny Port Komunikacyjny.

ZAMIESZKAJ JAK U PANA BOGA ZA PIECEM !!! Blisko Warszawy i jednocześnie w otoczeniu natury. Pomyśl: cisza, spokój, radość, rodzina to idealne miejsce do życia.

Zamieszkaj blisko natury, zapomnij o korkach - taniej i zdrowiej niż w Warszawie.

Cena: jedyne 199zł/m2 ważna do 21.11.25r później będzie drożej!

Serdecznie zapraszam do obejrzenia i na kawę….;)

Istnieje możliwość sprawnej budowy domu jednorodzinnego. Mogę podjąć się tego zadania. Posiadam państwowe uprawnienia i możliwości.
Telefon kontaktowy: 504 999 370; mail: ambic@ambic.net

Data dodania: 2025-11-06 21:04
Data modyfikacji: 2025-11-06 22:10