Wiadomości:

Formel OFFICE PARK – 21,90 m2 - I piętro

cena najmu: 1095 zł

Komercja Wynajmę

pomorskie Lębork
Kontakt
597 ... ... Pokaż numer
Formel OFFICE PARK – 21,90 m2 - I piętro
lokal użytkowy
22
biurowy
1
prąd, woda, ciepła woda miejska, telefon, internet
-

Wyślij wiadomość

Wyślij

Oferta dotyczy lokalu nr 13 , o powierzchni 21,90 m2.

Oferujemy do Państwa dyspozycji pierwszy w Lęborku Office Park, jako doskonałe miejsce z przeznaczeniem biurowo – usługowym. Obiekt znajduje się przy ulicy Jana Pawła II – Drodze Krajowej nr 6 z bardzo dobrą komunikacją, bliskim sąsiedztwem strefy handlowej i obszernym parkingiem, na którym z pewnością nie zabraknie miejsca dla klientów i pracowników.

Obiekt posiada 15 lokali na 2 kondygnacjach wykonanych w nowoczesnym stylu z wysokiej klasy materiałów. Parking dedykowany dla Office Parku posiada 60 miejsc parkingowych, a na terenie całego obiektu znajdziemy ponad 200 miejsc parkingowych.

Oferujemy w cenie lokal wykończony „pod klucz”, ogrzewanie, ogólnodostępne toalety, ochronę, utrzymanie terenu, dedykowane miejsce parkingowe dla każdego lokalu, komfortowe warunki pracy, świetną lokalizację, dwa niezależne przyłącza światłowodowe i wiele innych rozwiązań poprawiających komfort pracy. Dodatkowym argumentem jest bliskość dworca PKP, od którego dzieli nas tylko 500 metrów.

Podana cena najmu jest kwotą netto +23% VAT i zawiera wszystkie opłaty poza zużyciem energii elektrycznej, która jest rozliczana z podlicznika. Wynajmujący nie ponosi żadnych opłat prowizyjnych.

Jeżeli jesteś zmęczony szukaniem miejsca do zaparkowania samochodu, męczą Cię korki w centrum miasta, szukasz lokalu, który w końcu spełni Twoje oczekiwania i pozwoli komfortowo pracować – Formel Office Park to doskonały wybór! U nas nigdy nie zabraknie miejsca dla Twojego samochodu, fajnej atmosfery współpracy i dobrego sąsiedztwa.

Zapraszamy do odwiedzenia nas i odbycia prezentacji! Będzie nam bardzo miło gościć Państwa! 

Data dodania: 2019-07-02 22:09
Data modyfikacji: 2019-07-23 09:30