Logowanie
Wiadomości:

Mieszkanie z ogrodem i garażem, Łęknica

cena: 390000 zł

Mieszkanie Sprzedam

lubuskie Łęknica
Kontakt
780 ... ... Pokaż numer
776
2
2
Kamienica
-
3
72
do wprowadzenia
-
wymienione
piecowe
prąd, woda
piwnica, komórka, garaż, ogródek, miejsce parkingowe
przedszkole, plac zabaw, szkoła podstawowa

Wyślij wiadomość

Wyślij

Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie na poddaszu o powierzchni 72 m² po podłodze (55 m² w księdze wieczystej), położone w Łęknicy, w województwie lubuskim, w bezpośrednim sąsiedztwie granicy polsko-niemieckiej.
Lokal usytuowany jest na 2. piętrze w kameralnym, 2-piętrowym budynku. Mieszkanie składa się z jasnego salonu, dużej sypialni oraz osobnego pokoju dziecięcego, co czyni je funkcjonalnym i komfortowym miejscem do życia. Na terenie działki, na której posadowiony jest budynek, właściciel ma do dyspozycji garaż, ogród, miejsce postojowe oraz komórkę.

To propozycja dla osób ceniących spokój, bliskość natury oraz realne możliwości pracy i rozwoju po obu stronach granicy.
Nieruchomość łączy funkcjonalny układ pomieszczeń z jasnym wnętrzem i zielonym otoczeniem, stanowiąc idealne miejsce do życia dla rodziny, pary, jak i atrakcyjną opcję inwestycyjną.

LOKALIZACJA:
Mieszkanie zlokalizowane jest w Łęknicy, w spokojnej i zielonej części miasta, tuż przy granicy polsko-niemieckiej. To wyjątkowe miejsce, które łączy kameralny charakter niewielkiego miasta z realnymi możliwościami zawodowymi i inwestycyjnymi wynikającymi z bezpośredniego sąsiedztwa Niemiec.

- Przejście graniczne Bad Muskau – Łęknica oddalone jest o ok. 2 minut, co czyni lokalizację idealną dla osób pracujących po stronie niemieckiej lub planujących zatrudnienie za granicą. Krótkie i komfortowe dojazdy znacząco podnoszą jakość codziennego życia oraz atrakcyjność nieruchomości pod kątem wynajmu.
- Park Mużakowski (UNESCO), położony zaledwie 5 minut od nieruchomości. To unikatowa przestrzeń rekreacyjna oferująca rozległe tereny spacerowe, ścieżki rowerowe oraz naturalne krajobrazy.
- W okolicy szkoła podstawowa, przedszkole, biedronka, piekarnia.
- Dogodny dojazd do większych miast regionu: Żary – ok. 35 minut, Żagań – ok. 50 minut.

WNĘTRZE MIESZKANIA:
Mieszkanie o powierzchni 55 m² (powierzchnia użytkowa wpisana w księdze wieczystej). Ze względu na usytuowanie lokalu na poddaszu, powierzchnia po podłodze wynosi ok. 72 m². Skosy nadają wnętrzu wyjątkowego charakteru i tworzą przytulną, klimatyczną przestrzeń.

- Salon z garderobą – jasny i ustawny, z dużą ilością naturalnego światła, idealny do codziennego wypoczynku i spotkań.
- Duża sypialnia – zapewniająca komfortową przestrzeń do odpoczynku.
- Pokój – doskonały jako pokój dla dziecka, gabinet.
- Kuchnia – oddzielna, funkcjonalna, z miejscem do wygodnej pracy.
- Łazienka – osobna, praktyczna i komfortowa.
- Toaleta – oddzielne WC, zwiększające wygodę codziennego użytkowania.

Dodatkowe powierzchnie:
- Piwnica, w której znajduje się piec.
- Ogródek z altaną i prądem– idealna strefa relaksu, miejsce na wypoczynek, zabawę dla dzieci lub uprawę roślin.
- Garaż z prądem 6mx4m.
- Miejsce postojowe.
- Komórka.

STAN TECHNICZNY:
- Instalacja elektryczna zrobiona od podstaw w 2020 roku.
- Ogrzewanie oraz ciepła woda – piec na ekogroszek z 2021 roku.

STAN PRAWNY:
- Pełna własność.

KOSZTY UTRZYMANIA:
- Czynsz: 776 zł - opłaty eksploatacyjne, woda, śmieci, fundusz remontowy (dla 4 osób).
- Prąd - według zużycia.

ATUTY NIERUCHOMOŚCI:
- Bliskość granicy z Niemcami – idealne rozwiązanie dla osób pracujących za granicą.
- Park Mużakowski w sąsiedztwie – unikalne walory krajobrazowe i rekreacyjne.
- Zielona, spokojna okolica – doskonała do życia rodzinnego.
- Budynek po pełnej modernizacji- elewacja, dach.
- Funkcjonalny układ pomieszczeń – osobna kuchnia, łazienka i WC.
- Jasne wnętrza i duże pomieszczenia.
- Ogródek oraz garaż w cenie.

To mieszkanie to idealna propozycja dla osób poszukujących harmonii między naturą a codzienną funkcjonalnością, z jednoczesnym dostępem do rynku pracy po stronie niemieckiej. Doskonałe zarówno jako komfortowe miejsce do życia, jak i stabilna inwestycja.

Zadzwoń po więcej szczegółów
Tomasz Winnicki
tel. 780 038 800

Data dodania: 2026-02-12 09:42
Data modyfikacji: 2026-02-12 16:36