Wiadomości:

Multiportal
nieruchomości

Z bebroker publikujesz ogłoszenia nieruchomości jednocześnie w ponad 100 portalach, a płacisz jak za jeden. Zyskaj większe zainteresowanie w krótszym czasie.

Dodaję ofertę

Jak to działa?


To proste! Dodaj ofertę w Be Broker i zyskaj:


Automatyczną publikację ogłoszeń na ponad 100 portalach,


możliwość edycji w każdym momencie,


monitoring skuteczności,


reklamę w mediach społecznościowych i wideo,


podbicia i wyróżnienia z jednego miejsca,


raport z odnośnikami do poszczególnych portali.

Dowiedz się, jak jeszcze Be Broker ułatwia znalezienia klienta.

Funkcje

3 kluczowe korzyści


Większy zasięg

Większa oglądalność, nawet 800% więcej zainteresowanych.

Oszczędność czasu

Dodaj ofertę tylko raz. Resztę za Ciebie zrobi system.

Niższe koszty

Publikujesz w wielu portalach, a płacisz jak za 1.

Zobacz, ile dodatkowo zyskasz z Be Broker.

Korzyści

Ile to kosztuje?


Tylko z Be Broker publikujesz ofertę w ponad 100 portalach nieruchomości, a płacisz jak za jeden. Bez umowy, bez prowizji, bez dodatkowych kosztów. Wybierz pakiet idealnie spełniający Twoje wymagania!

Cennik

Jak zacząć ?

Zacznij od darmowej rejestracji lub od dodania oferty - Twoje konto w serwisie zostanie utworzone automatycznie.

Dodaję ofertę

Więcej ofert

AW

Adrianna Wierzbicka

W pakiecie, który oferuje bebroker znajdują się ciekawe portale ogłoszeniowe. Za pierwszym razem jak wynajmowałam lokal usługowy samodzielnie dodawałam ogłoszenia do tych największych i zajmowało mi to dużo czasu, a na odzew musiałam dość długo czekać. Tym razem stworzyłam jedno ogłoszenie, a bebroker.pl zajął się resztą. Poświęciłam na to kilkanaście minut, a ogłoszenie wylądowało na 120 portalach. Dodatkowo uruchomiona została kampania Facebook i wideo. Pełen profesjonalizm.

KG

Katarzyna Gwiazdowska

Funkcjonalny, prosty w obsłudze portal.

RS

Robert Szymczyk

Wszystkie odpowiedzi ze wszystkich portali trafiły bezpośrednio do mnie. W ciągu 5 dni umówiłem się na 15 spotkań. Mieszkanie sprzedane

JW

Jadwiga Wójcik

Serwis Be Broker jest godny polecenia. Sama z niego korzystałam i uważam, że zakres usług jest wart swoje ceny. Można zaoszczędzić dzięki niemu sporo czasu.

B

Bartłomiej Krzak

Korzystałem z serwisu dwa razy. Za pierwszym razem przy sprzedaży działki, a za drugim przy wynajmie mieszkania. W obu przypadkach korzystałem z najtańszego pakietu 30-dniowego. Ilość portali, na których zostały zamieszczone ogłoszenia jest tak duża, że to w zupełności wystarczyło, aby sfinalizować obie transakcje.

ER

Ewelina Raczek

Miesiąc temu zamieściłam ogłoszenie w serwisie BeBroker. Otrzymałam wiele zapytań w sprawie mojego ogłoszenia. Tydzień temu podpisałam umowę u notariusza. Dzięki temu portalowi szybko udało mi się sprzedać mieszkanie.

ZS

Zaneta Szymczak

Fajnie, że nie ma żadnych umów. Płaci się za jeden z dostępnych pakietów i przez wybrany okres nasze ogłoszenie pojawia się na ogromnej liczbie portali ogłoszeniowych. Dla mnie super rozwiązanie

MK

Marianna Kozieł

Panel dodawania ogłoszenia jest bardzo przejrzysty i łatwy do przejścia. Nie miałam najmniejszego problemu z dodaniem swojego ogłoszenia o sprzedaży działki. Przez cały czas ma się dostęp do ogłoszenia i można je w dowolnym momencie edytować. Dostałam wiele wiadomości od potencjalnych kupców i w niespełna trzy tygodnie udało mi się sprzedać działkę.

BK

Bronisław Kalinowski

Nie sądziłem, że po tygodniu od opublikowania ogłoszenia będzie taki odzew. Wcześniej sam zamieszczałem ogłoszenia na kilku portalach i nic. Dzięki wam mieszkanie po rodzicach nie stoi już puste. Kilka dni temu zostało wynajęte.

WH

Wiesław Hajduk

Korzystając z serwisu Be Broker oszczędza się dużo czasu. Zamieszczając ogłoszenie w jednym miejscu, co zajmuje kilkanaście minut publikowane jest ono na aż 120 portalach. Sam nie byłbym wstanie tego fizycznie zrobić. A tu za niewielkie pieniądze można opublikować ogłoszenie przez taki okres czasu jaki się chce. Polecam

Opinie

Zaufało nam 6896 osób
Wypromowaliśmy 8297 ofert
Pakiet zawiera 97 Portali
Na znalezienie klienta
wystarczy średnio
33 dni