Logowanie
Wiadomości:

cena: 575000 zł

Dom Sprzedam

pomorskie Rumia
Kontakt
oferta archiwalna
-
wolnostojący
pustak
papa
tak
-
1983
-
-
-
206
7
nowe PCV
-
do odświeżenia
-
własne gazowe – junkers
prąd, prąd (siła), gaz, kanalizacja
asfalt
-

Działka

546
-
-
-

Oferta promowana za pomocą MULTIPORTALU NIERUCHOMOŚCI B E B R O K E R . P L

Rumia (dzielnica Lotnisko, ulica Kosynierów) - sprzedam domy w zabudowie wolnostojącej oraz bliźniaczej , działka o pow. 546 m2. Solidnie ogrodzona i wyposażona w media.
Bezpośrednio od właściciela, bez pośredników.
Forma własności: własność - księga wieczysta, czysta karta III i IV (bez żadnych hipotek oraz obciążeń).
Charakterystyka domu nr 1:
96 m² powierzchni użytkowej, trzy kondygnacje (piwnica, wys. 2,3m , parter, I piętro).
Piwnica:
trzy pomieszczenia z wnęką na kocioł dwu-funkcyjny gazowy, w każdym z pomieszczeń nowe okna z PVC z imitacją zewnętrzną drewnopodobną, łączna pow.51,41 m2
Parter:
duży salon, kuchnia, korytarz oraz toaleta , łączna pow. 51,41 m2
I piętro:
trzy przestronne pokoje , duża łazienka oraz korytarz z wyjściem na balkon, łączna pow. 42,40 m2
Dom w technologii pustak , pusta powietrzna , cegła został docieplony styropianem granulowanym , ponad to przeszedł termomodernizacji ścian oraz stropodachu, obecnie pokryty tynkiem strukturalnym a dach na podwójna papę termozgrzewalną oraz komin z cegieł klinkierowych, co czyni go bardzo ciepłym domem. Okna z PVC z imitacją zewnętrzną drewnopodobną.
Media: prąd, gaz, kanalizacja. miejska, woda z sieci miejskiej, podlicznik na wodę ogrodową. Ogrzewanie: gazowe, zasilane przez kocioł dwu-funkcyjny marki Viessmann, instalacja elektryczna miedziana.
Duży garaż – obiekt nr 2 o pow.59 m² + pomieszczenie gospodarcze (10 m²). Wykonane w technologii drewnianej zaizolowanie papą , dach płaski , dwa razy papa termozgrzewalna. Wjazd do garażu od bramy o nawierzchni betonowej.
Dom nr 3 o pow. 54 m2 docieplony od zewnątrz styropianem 15 cm + tynk , okna PVC, stropodach docieplony + 2 x papa termozgrzewalna. Wewnątrz instalacja c.o. do remontu (nieszczelny układ) . Parterowy dom posiada duży pokój z miejscem na kominek z płaszczem wodny ( zainstalowane rozprowadzenie ciepłego powietrza), kuchnię, łazienkę oraz mniejszy pokój. (możliwość rozbudowy i powiększenia powierzchni domu do dwóch kondygnacji z dachem spadzistym o łącznej pow.106 m2)
Dom zlokalizowany przy drodze prowadzącej bezpośrednio z Janowa/Dębogórza do Redy. Położony otoczeniu domków jednorodzinnych. Pierwszy sklep znajduje się budynek obok, zaś najbliższy dyskont 40 m a najbliższy przystanek autobusowy to zaledwie 20 m. W niedużej odległości od domu znajdują się place zabaw dla dzieci, boiska do gry w piłkę nożną, siatkówkę i koszykówkę, liczne ścieżki rowerowe, Centrum Handlowe Port Rumia , Aquapark Reda, szkoła podstawowa, żłobki, przedszkola, punkty usługowe.

Nieruchomość dostępna od zaraz.
Serdecznie zapraszam do kontaktu i obejrzenia nieruchomości. Agencją Pośrednictwa dziękujemy, proszę nie dzwonić.
ID: 680547559

Telefon: 691621313

Data dodania: 2021-07-23 12:28
Data modyfikacji: 2021-07-23 14:05