Dom do wynajęcia
cena najmu: 3800 złDom Wynajmę
śląskie Żywiec606 ... ... Pokaż numer
Wyślij wiadomość
Oferuję do wynajęcia klimatyczny dom szeregowy o powierzchni 100 m². Nieruchomość jest jednopiętrowa i umeblowana. Znajdziesz tu jasne wnętrza z dużymi oknami i drewnianymi podłogami. Z balkonu oraz sporego tarasu możesz cieszyć się widokiem na ogród i ulicę w oddali niewielki widok na Skrzyczne
Dom usytuowany jest w spokojnej okolicy, blisko miejskich atrakcji . W zasięgu 3 -4 min jazdy samochodem mamy jezioro sklepy Lidl Biedronka ale też okoliczny warzywniak mięsny czy piekarnia .
Dom składa się z kuchni płyta Ceramiczna pochłaniacz zmywarka lodówka, 36 m salon , dwie Łazienki nowe wyremontowane jedna z prysznicem druga z wanna , na piętrze trzy sypialnie w tym jedna z oknem połaciowym . W podpiwniczeniu pralnia z Wanna pralka i suszarka i dodatkowa lodówko-zamrażarka . Dom jest po generalnym remoncie ma nowe okna trójszybowe nowe drewniane drzwi
o wysokim standardzie ocieplenia , cały budynek jest świeżo ocieplony więc jest bardzo Oszczędny pod kątem ogrzewania . W ostatnim roku został również położony nowy Dach . Garaż w budynku z automatyczną bramą.
Dom będzie dostępny od lipca .
Dom przeznaczony dla rodziny dwa plus dwa. Nie odpowiedni dla osób palących oraz zwierząt
Nie zwlekaj, skontaktuj się, aby umówić się na prezentację!
Data dodania: 2026-05-18 15:28
Data modyfikacji: 2026-05-18 15:30


