Wiadomości:

Mieszkanie marzeń. Najniższa cena! Łap okazję! Dzwoń!

cena: 154860 zł

Mieszkanie Sprzedam

dolnośląskie Dobrzykowice
Kontakt
505 ... ... Pokaż numer
-
1
3
Blok
2020
1
26
do wykończenia
nowe PCV
-
własne dla budynku
prąd, woda, ciepła woda własna, gaz, internet
komórka
fitness, zabudowa niska, bank/bankomat, apteka, PKS, autobus, kolej podmiejska, żłobek, przedszkole, plac zabaw, szkoła podstawowa

Wyślij wiadomość

Wyślij

Jeśli oglądasz to ogłoszenie to znaczy, że szukasz mieszkania. Teraz, w tym wyjątkowym czasie, ceny nieruchomości spadają. Wg naszych obserwacji są najniższe od paru lat. Ale to jest chwilowy moment, bo po ustaniu epidemii zaczną szybko rosnąć. Dlatego teraz! jest idealny moment na inwestycję w nieruchomości. Kiedy wszystko wróci do normalności automatycznie zyskasz nawet kilkanaście procent.

Nie czekaj, łap okazję. Dzwoń!

Nowe osiedle DEWELOPERSKIE!

Mieszkania BEZCZYNSZOWE!

Nowa komfortowa inwestycja w pięknym spokojnym miejscu, w miejscowości położonej 1km od Wrocławia w Dobrzykowicach.

W miejscowości znajduje się pełna infrastruktura , czyli żłobek , przedszkole, nowoczesna szkoła podstawowa, sklepy, apteka, Biedronka, tereny rekreacyjne, boiska sportowe, trasy rowerowe, centrum fitness i w pełni rozwinięta komunikacja podmiejska - 3 autobusy - 845, 865, 855- bezpośrednio spod inwestycji odjeżdżają do Wrocławia ul. Kromera i Norwida

To idealne miejsce dla rodzin, położone w bezpośrednim sąsiedztwie Wrocławia – zaledwie kilometr od granic miasta. Atrakcyjna lokalizacja osiedla pozwala na szybkie połączenie z trasą S8 poprzez łącznik w Długołęce i budowaną trasą Łany-Długołęka. Trasa S8 pozwala na szybką komunikację z lotniskiem oraz północną częścią miasta.

W pobliżu znajdują się również tereny rekreacji wodnej.

KOMFORTOWE MIESZKANIA OD DEWELOPERA- OSIEDLE ZAMKNIĘTE ZE SZLABANEM !!!!! - PLAC ZABAW- TERENY REKREACYJNE

Miejsca postojowe ogólnodostępne przed budynkiem, z tyłu budynku miejsca indywidualne!!!!

Dogodne położenie, komfortowe lokale i kameralna, niska zabudowa z licznymi udogodnieniami , budynki z windą, balkonami, ogródkami, komórkami lokatorskimi, wózkownią oraz miejscami postojowymi - to tylko niektóre z licznych atutów nowej inwestycji.

W sprzedaży mieszkania o rożnej powierzchni od 26 m2 do 70 m2

W ofercie mieszkanie 1,2 oraz 3 pokojowe z ogrodami , tarasami i balkonami.

Ogrzewanie gazowe, własna kotłownia, budynek wykonany z najlepszych materiałów budowlanych, ocieplony styropianem - 20 cm z cegły ceramicznej.

BEZ PCC i PROWIZJI!

Obserwuj nas na FB @twojdomexpert

Data dodania: 2020-02-25 15:22
Data modyfikacji: 2020-04-06 09:18

s