Wiadomości:

BEZPOŚREDNIO APARTAMENT LUBLIN 55m CENTRUM BEZ PCC

cena: 627400 zł

Mieszkanie Sprzedam

lubelskie Lublin Wieniawa
Kontakt
oferta archiwalna
-
2
4
Apartamentowiec
2021
2
54
do wykończenia
nowe drewniane
wymienione
miejskie
prąd, woda, ciepła woda miejska, telefon, internet
balkon, garaż
fitness, basen, zabudowa niska, bank/bankomat, komenda policji, apteka, przychodnia/szpital, PKP, PKS, autobus, trolejbus, bazarek, centrum handlowe, żłobek, przedszkole, plac zabaw, szkoła podstawowa

OFERTA BAEZPOŚREDNIA.
CENA DO NEGOCJACJI DLA KLIENTA GOTÓWKOWEGO.


Szanowni Państwo,

mam do zaoferowania cesję mieszkania usytuowanego w zespole czterech ekskluzywnych pięciokondygnacyjnych budynków mieszkalno-usługowych Wikana Residence w centrum Lublina.

Wyjątkowa lokalizacja dla osób z jednej strony kochających wielkomiejski styl i tętniącą życiem, przyjazną atmosferę aglomeracji, jak również ceniących ciszę i spokój. Na terenie osiedla znajduje się zabytkowy starodrzew, budynki wpisano w przestrzenie pomiędzy drzewami, co jest przejawem współczesnego sposobu kształtowania architektury i sprawiło, że ich forma uzupełnia zarys przyrodniczy. Samo usytuowanie mieszkania pozwala na szybki dostęp do całego bogactwa miasta: instytucji kulturalnych, uczelni, obiektów sportowych, restauracji, kawiarni i centrów handlowych, od Ogrodu Saskiego dzieli nas jedynie 15-minutowy spacer. Dzięki doskonałej infrastrukturze dojazd do obwodnicy miasta zajmie około 5 min.

Mieszkanie o powierzchni 54,23 m² i wysokości 2,75 m położone jest na trzeciej kondygnacji budynku (2 piętro), składa się z pokoju dziennego z aneksem, sypialni, łazienki, dwóch garderób oraz 2 balonów o powierzchni 6 m² i 4 m². Lokal posiada duże, panoramiczne okna, dzięki czemu jest pełny światła dziennego oraz zapewnia niesamowite widoki na otaczającą budynki zieleń. Wszystko po to, by mieszkańcy mogli relaksować się w zaciszu swojego mieszkania. Do mieszkania przynależy dodatkowo płatne miejsce postojowe premium na platformie niezależnej (miejsce dolne, naprzeciwko klatki schodowej i wind).

Budynek, w którym znajduje się mieszkanie, został wykonany w podwyższonym standardzie. Najmłodsi lokatorzy będą mogli korzystać z bezpiecznego placu zabaw. Mając na uwadze wygodę mieszkańców, budynki inwestycji będą wyposażone w pomieszczenia zamykane na klucz, w których będzie można bezpiecznie zostawić wózek lub rower. Budynki są wyposażone także w cichobieżne windy, którymi w bardzo szybkim tempie będzie można dotrzeć nie tylko na poszczególne piętra, ale również do kondygnacji podziemnych.

Standard wykończenia premium:

- drzwi firmy Polskone o podwyższonej odporności na włamanie, w okleinie drewnopodobnej, ościeżnica w okleinie w kolorze skrzydła w komplecie z progiem i portalem, dzwonek;
- stolarka drewniana, system okuć rozwierny i rozwierno-uchylny, pakiety trzyszybowe, nawiewniki w górnej części ram okiennych/ścienne dla zapewnienia prawidłowej wentylacji;
- parapety z konglomeratu marmurowego;
- w łazienkach grzejnik rurowy drabinkowy – podejście ze ściany;
- rurarz do instalacji klimatyzacji z pokoju dziennego do miejsca na jednostkę zewnętrzną;

Balkon:

- posadzka z deski kompozytowej, oświetlenie z włącznikiem wewnątrz mieszkania, balustrady szklane.

Do końca marca 2022 r. możliwa jest cesja mieszkania, kupujący nie płaci podatku od czynności cywilnoprawnych. Przewidywany odbiór mieszkania to kwiecień/maj 2022 r., osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu.

Data dodania: 2022-02-12 14:17
Data modyfikacji: 2022-02-23 21:17