Sprzedam dom o powierzchni 120 m2 5 sypialni
cena: 950000 złDom Sprzedam
śląskie Tarnowskie Góry Sowice518 ... ... Pokaż numer
Wyślij wiadomość
Dom o powierzchni użytkowej 120 m2 położony w urokliwej dzielnicy Sowice, blisko lasu, 2 km od ścisłego centrum miasta.
Na parterze znajduje się salon z jadalnią oraz przestronną kuchnią, pralnia, Toaleta oraz dodatkowy pokój. Kuchnia wyposażona w systemy szuflad i koszy,
Na piętrze znajdują się 4 pełnowymiarowe sypialnie oraz łazienka. Główna sypialnia wyposażona w zabudowaną szafę. W łazience wanna oraz prysznic walk-in 120x 80.
Dom piętrowy z dachem płaskim, brak skosów, dach betonowy dodatkowo izolowany.
W każdym pokoju rozprowadzona instalacja internetowa oraz TV. Na oknach od strony frontowej wbudowane żaluzje zewnętrzne z zamykaniem elektrycznym.
Ogród w części tylniej zagospodarowany. Znajduje sie w nim duży taras oraz basen. W dalszej części bocznej rozpoczęto budowę sauny oraz istnieje pomieszczenie gospodarcze. Frontowa część ogrodu do zagospodarowania.
Data dodania: 2026-01-06 12:02
Data modyfikacji: 2026-01-07 09:11


