Wiadomości:

Gorce - działka widokowa nad wioską (Tylmanowa)

cena: 288000 zł

Działka Sprzedam

małopolskie Ochotnica Dolna Tylmanowa
Kontakt
669 ... ... Pokaż numer
Gorce - działka widokowa nad wioską (Tylmanowa)
3788
-
budowlana
prąd, kanalizacja
brak
prostokąt
asfalt
-

Wyślij wiadomość

Wyślij

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 3788 m w Tylmanowej, położona nad wioską na łagodnym zboczu. Roztacza się z niej piękny widok na góry otaczające dolinę Dunajca.
Dojazd do działki drogą asfaltową. Na działce jest prąd a w drodze obok kanalizacja. Działka położona jest w spokojnym miejscu. Sąsiaduje z zabudową jednorodzinną położoną powyżej.
W pobliżu znajdują się szlaki turystyczne na Lubań (rewelacyjna panorama z wieży widokowej) oraz nieco dalej stacje narciarskie: Czorsztyn Ski w Kluszkowcach, Palenica w Szczawnicy (sztucznie naśnieżane i oświetlone stoki) a także wyciąg w Krościenku.
Tylmanowa jest wsią w województwie małopolskim leżącą nad rzeką Dunajec. Sąsiaduje ze stolicą Pienin, Krościenkiem, gdzie kończy się spływ łodziami flisackimi. Jest to doskonała baza wypadowa w Pieniny, Gorce a nawet Beskid Sądecki, ze szlakami turystyki pieszej i rowerowej.
Bliskość dwóch parków narodowych: Pienińskiego-10km i Gorczańskiego - 15 km oraz jeziora Czorsztyńskiego z malowniczo położonym zamkiem podkreśla unikalność tego miejsca. Z miejscowości jest bardzo dobry dojazd od trasy ekspresowej S7 (zjazd w Lubieniu).

Kontakt: 669 114 449

Data dodania: 2020-08-01 10:20
Data modyfikacji: 2020-08-05 09:15

s