Wiadomości:

Sprzedam budynek biurowo-usługowy Katowice

cena: 2500000 zł

Komercja Sprzedam

śląskie Chorzów
Kontakt
796 ... ... Pokaż numer
Sprzedam budynek biurowo-usługowy Katowice
obiekt
600
biurowy
-
prąd, woda, ciepła woda własna, gaz, telefon
tramwaj, centrum handlowe

Wyślij wiadomość

Wyślij

OFERTA SPRZEDAŻY BUDYNKU BIUROWO-USŁUGOWEGO


Przedstawiam bardzo interesujący pod względem architektonicznym i funkcjonalnym nowy budynek biurowo-usługowy.
Budynek został zaprojektowany oraz wykonany w taki sposób aby był bardzo funkcjonalny, tani w eksploatacji i mógł pełnić różne funkcje

LOKALIZACJA
Najlepsza lokalizacja w Aglomeracji Śląskiej
Budynek zlokalizowany dokładnie na granicy Katowic I Chorzowa (adres pocztowy Chorzów ul Gałeczki 76), w samym środku aglomeracji górnośląskiej co pozwala na łatwy dojazd pracowników z większości otaczających miast. Lokalizacja zapewnia szybki dojazd bez korków zarówno samochodem jak i tramwajem, autobusem
300 m do zjazdu na DTŚ drogi szybkiego ruchu łączącej główne miasta Ślaską
3000 m do zjazdu na autostradę A-4, co ważne dojazd do autostrady drogą na której nie tworzą się korki
1000 m do zjazdu na ulice Chorzowską drogę łączącą Katowice Chorzów Bytom
500 m do przystanku tramwajowego – tramwaj dojeżdża do dworca PKP Katowice
Przy tak dobrym skomunikowaniu jednocześnie budynek mieści się w spokojnej miejscu, z większości okien rozpościera się widok na strefę zielona – co zapewnia komfort pracy.

ARCHITEKTURA, KONSTRUKCJA
Kolejnym atutem jest architektura samego obiektu – budynek o nowoczesnym kształcie z dużymi powierzchniami przeszkleń – zdjęcia stanowią najlepszy opis.
Liczne okna dają dużo naturalnego światła i przyjemne widoki na zewnątrz – jest to element, który w podczas intensywnej pracy umysłowej przy biurku pozwala na chwilę relaksu.

Budynek jest 3 kondygnacyjny parter + 1 i 2 piętro. Nad 2 piętrem jest lity betonowy strop o wytrzymałości pozwalającej na bezproblemowe nabudowanie kolejnego piętra.
Konstrukcja budynku szkieletowa jest oparta na słupach i belkach betonowych co daje nieograniczone możliwości w aranżacji, przebudowie, nie ma tzw „nośnych ścian” zarówno wewnętrznych jaki i zewnętrznych. Takie rozwiązanie pozwala praktycznie na usunięcie dowolnej ściany zarówno wewnętrznej jak i zewnętrznej.
Budynek dobrze ocieplony 20 cm styropianu + termiczne przeszklenia, posiada własną kotłownie - całkowicie bezobsługowy piec Beretta Power Plus, koszty ogrzewania ponoszone tylko w miesiącach zimowych wynoszą średnio 500 zł miesięcznie

FUNKCJONALNOŚĆ
Budynek ma powierzchnie około 600 m2 - 3 x 200 m2 na każdym poziomie
Parter ma wysokość 4.2 m, natomiast piętra 3,2 m
Parter
Na parterze znajduje się pomieszczenie socjalne – rodzaj kafeterii do przygotowania i spożycia posiłków, małe pomieszczenie mieszkalne około 20 m2 – idealne dla osoby dozorującej, kotłownia, szatnia i 2 toalet w tym jedna dla osób niepełnosprawnych
Poza tym w na parterze znajduje się pomieszczenie gospodarcze – hala około 100 m ze wzmocnioną posadzką, wyposażone w ciąg okien, bramy rolowane, instalacje 380V – pomieszczenie to może stanowić zarówno garaż, magazyn, pomieszczanie do produkcji usługowej lub po zaadoptowaniu dodatkowe powierzchnie biurowe .
Posadzka w pomieszczeniach gospodarczych jest wzmocniona dodatkowym stalowym zbrojeniem co pozwala na posadowienia maszyn i urządzeń.
Piętro 1 Piętro 2
Oba piętra aktualnie są przystosowane do pracy biurowej, są to pomieszczenia typu open space częściowo podzielone dźwiękoszczelnymi ściankami ze szkła i aluminium, na 1 pietrze w ten sposób jest wydzielone 5 pomieszczeń, a na drugim 3 pomieszczenia .
Na drugim piętrze znajdują się dodatkowo 2 toalety. Konstrukcja ścianek aluminiowo-szklanych pozwala na dowolną aranżacje i podział pomieszczeń przy niewielkich nakładach pracy.
Wszystkie pomieszczenia na piętrach są wyposażone w klimatyzacje i wentylację grawitacyjną, większość okien ma uchylne naświetla.
Pomieszczenia są wyposażone w sufity podwieszane i szacht techniczny łączący wszystkie kondygnacje - to rozwiązanie pozwala bez żadnego wiercenia ścian czy stropów połączy, przewodami, instalacjami, dowolne punkty pomiędzy dowolnymi pomieszczeniami w całym budynku.
Ciekawym rozwiązaniem jest instalacja elektryczna umieszcza nad podwieszanym sufitem co pozwala w dowolnym miejscu, także pośrodku pomieszczeń aranżować stanowiska pracy, - komputery, urządzenia elektryczne, oświetlenie itp. są zasilenie przewodami schodzącymi z sufitu i dzięki temu unikamy plątaniny kabli na podłodze lub konieczności usytuowania biurek tylko pod ścianą .
Budynek jest wyposażony w monitoring CCTV wewnątrz i na zewnątrz oraz nowoczesny system alarmowy chroniący wszystkie pomieszczenia pozwalający na tworzenie dowolnych stref chronionych wraz z uprawnieniami
Do budynku jest doprowadzone łącze internetowe symetryczne – światłowód.

WYKOŃCZENIE
Budynek został wykonane z trwałych materiałów - na podłogach w części biurowej panele drewniane klasa ścieralności A5, w pozostałych pomieszczeniach płytki gresowe antypoślizgowe, pomieszczenia gospodarcze na parterze mają wzmocnioną posadzkę betonową częściowo pokrytą farbą kompozytową.
Okna PCV w kolorze antracytu, stolarka drzwiowa aluminiowa,w wybranych pomieszczeniach drzwi ogniowe
Budynek mało eksploatowany bez oznak zużycia nie wymaga remontów

OTOCZENIE
Budynek jest na posadowiony na działce około 660 m2, ogrodzonej panelami 3D z dwiema bramami przesuwnymi z napędem Nice . Na terenie posesji wydzielone jest kilka miejsc parkingowych, dodatkowe bezpłatne miejsca są dostępne poza ogrodzeniem, jest sporo miejsca nie ma problemu z parkowaniem, istnieje również możliwości korzystania z niezależnego chronionego parkingu zlokalizowanego w odległości 200 m.
W odległości 500 m znajduje się centrum handlowe, stacja benzynowa

Jest to ciekawa oferta dla firmy które szukają budynku dla swojej siedziby, budynku o niebanalnej architekturze, jasnych przyjemnych wnętrzach, budynku taniego i łatwego w eksploatacji, funkcjonalnego znakomicie skomunikowanego z miastami GOP.
Wydaje się że może być szczególnie polecany dla: zespoły projektowe, agencje marketingowo-reklamowe, firmy poligraficzne, firmy z branży IT, nowoczesnych technologi itp

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny, zapraszam do kontaktu w celu przekazania dodatkowych informacji

Cena 2500 000 zł + VAT

kontakt
budynekchorzow@gmail.com

tel 796 606 437

Data dodania: 2019-11-28 20:24
Data modyfikacji: 2020-03-10 20:36

s