Wiadomości:

Dom z garażem i ogrodem w Suchym Dworze k. Gdyni (Pogórze) - zabudowa bliźniacza i szeregowa

cena: 587000 zł

Mieszkanie Sprzedam

pomorskie Gdynia Pogórze
Kontakt
516 ... ... Pokaż numer
-
-
1
Nowe budownictwo
2020
4
127
do wykończenia
nowe PCV
wymienione
własne gazowe – junkers
prąd, woda, ciepła woda własna, gaz, internet
garaż, ogródek, miejsce parkingowe
fitness, basen, zabudowa niska, bank/bankomat, komenda policji, apteka, przychodnia/szpital, autobus, bazarek, centrum handlowe, żłobek, przedszkole, plac zabaw, szkoła podstawowa

Wyślij wiadomość

Wyślij

Deweloper:
Spartan Jaworowe Wzgórze sp. z o.o.
www.jwspartan.pl

kontakt:
Maciej Krause
tel. 516 011 729
e- mail maciej.krause@jwspartan.pl

-------------------

DOMY ORLA PÓŁNOC ETAP I

to najnowsza inwestycja w Suchym Dworze na osiedlu Jaworowe Wzgórze tuż koło Gdyni (Pogórze).

Oferujemy domy wraz z przyległymi garażami. Każdy segment z garażem to 127,68m2 powierzchni użytkowej i zielony, słoneczny ogród o zróżnicowanej powierzchni od 92-272m2. Zapewniamy niezależny i oszczędny system ogrzewania.

Wszystkie budynki stawiają wykwalifikowane i sprawdzone ekipy budowlane z użyciem nowoczesnych, spełniających wyśrubowane normy materiałów budowlanych. Zapewniamy standard spełniający najnowsze normy dot. energooszczędności w tym świetne materiały izolacyjne i okna 3 szybowe. Na każdym etapie budowy o najwyższą jakość wykonania dbają doświadczeni kierownicy i inspektorzy budowy. Architektura budynków zapewnia wysokie parametry akustyczne gwarantujące ciszę i intymność.

Twój przestronny, wygodny i nowoczesny dom położony będzie pośród pól, w pobliżu lasu a zarazem tuż koło miasta. Z osiedla na Jaworowym Wzgórzu rozpościera się widok na pobliską Zatokę Pucką i Półwysep Helski.

Zapraszam Cię na prezentację do naszego biura w Suchym Dworze przy ul. Sowiej 7, gdzie opowiem o naszej inwestycji i pokażę dostępne budynki.

Informacje zamieszczone w ofercie nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 kc. Podane dane mają charakter wyłącznie informacyjny, przed dokonaniem transakcji wymagają starannej weryfikacji i winny być traktowane tylko jako zaproszenie do zawarcia umowy.

Osobą właściwą do kontaktu jest opiekun oferty, do którego w ogłoszeniu podano bezpośredni kontakt.

Data dodania: 2020-05-19 12:45
Data modyfikacji: 2020-05-20 21:32

s