Logowanie
Wiadomości:

W zielonej okolicy centrum, ustawne 2-pokojowe

cena: 232000 zł

Mieszkanie Sprzedam

śląskie Gliwice
Kontakt
oferta archiwalna
-
1
2
Kamienica
-
2
48
do remontu
nowe PCV
częściowo wymienione
miejskie
prąd, woda, gaz
piwnica, miejsce parkingowe
fitness, basen, zabudowa niska, bank/bankomat, komenda policji, apteka, przychodnia/szpital, PKP, PKS, autobus, bazarek, centrum handlowe, żłobek, przedszkole, szkoła podstawowa

Sprzedam dwupokojowe mieszkanie z funkcjonalnym rozkładem, w bardzo dobrej lokalizacji centrum Gliwic.

Opis mieszkania

Mieszkanie usytuowane jest na 1 piętrze atrakcyjnej kamienicy. Składa się z dwóch pokoi, oddzielnej kuchni i łazienki. Jego powierzchnia wynosi 47,60mkw., wraz z przynależną piwnicą 51 mkw. Okna kuchni i pokoju wychodzą na północny-wschód, drugiego pokoju na południowy-zachód. Na załączonym planie podana jest orientacyjna wielkość pomieszczeń. Piony wodno-kanalizacyjne są wymienione, ogrzewanie jest sieci ciepłowniczej miejskiej, doprowadzony jest też gaz. Kilka lat temu został przeprowadzony remont kamienicy. Dostęp do mieszkania jest chroniony podwójnym domofonem, podwórze zamykane jest bramą. Mieszkańcy mają zagwarantowane własne miejsca parkingowe na zamkniętym terenie należącym do Wspólnoty. Ponadto miejsca parkingowe dostępne są również przy ulicy.

Lokalizacja

Mieszkanie znajduje się w atrakcyjnym miejscu poszukiwanym przez wielu nabywców – na spokojnej, cichej ulicy, w otoczeniu zieleni, która uprzyjemni czas spędzany po pracy. W pobliżu przebiegają główne arterie komunikacyjne wraz z dostępem do szybkiego wyjazdu z miasta. Wokół znajduje się pełne zaplecze usługowo-handlowe: sklepy, przychodnia, Centrum Handlowe Forum, Selgros, Lidl, punkty usługowe, Dworzec PKP 1,2km (16 min. piechotą), wyjazd na DTŚ 1,2km (3 min.). Jest też doskonale skomunikowane z innymi częściami miasta. Ponadto w sąsiedztwie jest basen, park i ogródki działkowe gdzie można przyjemnie spędzić wolny czas.

Mieszkanie wymaga generalnego remontu. Wiedząc jak trudno sobie wyobrazić takie mieszkanie po zmianach w ogłoszeniu zamieszczam wizualizacje przygotowane przez architekta, które pokazują różne sposoby aranżacji tych samych miejsc. Aktualny układ pomieszczeń pozwala na dostosowanie ich do różnych potrzeb. Można wyodrębnić dwa niezależne pokoje lub stworzyć przestronne pomieszczenie z otwartą kuchnią i niezależną sypialnią.

Proponowana obecnie cena jest aktualna do czasu rozpoczęcia prac i będzie się zmieniała w zależności od stopnia zaawansowania prac. Przewidywana cena nieruchomości po modernizacji to 370 000 zł.

Mieszkanie ma w sobie duży potencjał i na pewno będzie się wspaniale prezentowało po remoncie. Sprzedawane jest bez udziału agencji nieruchomości a tym samym bez dodatkowych opłat i prowizji.

Zapraszam do oglądania!

Data dodania: 2022-10-01 10:30
Data modyfikacji: 2022-10-27 15:21