Wiadomości:

Kup wyremontowane mieszkanie:) 3 pokojowe w centrum Gliwic

cena: 239000 zł

Mieszkanie Sprzedam

śląskie Gliwice
Kontakt
oferta archiwalna
260
3
4
Kamienica
-
3
62
do wprowadzenia
nowe PCV
wymienione
własne gazowe – junkers
prąd, woda, ciepła woda własna, gaz, telefon, internet, TV kablowa
balkon, piwnica, miejsce parkingowe
fitness, basen, bank/bankomat, komenda policji, apteka, przychodnia/szpital, PKP, PKS, autobus, bazarek, centrum handlowe, żłobek, przedszkole, plac zabaw, szkoła podstawowa

Sprzedam mieszkanie po kapitalnym remoncie o powierzchni 62m2, które znajduje się na trzecim piętrze kamienicy usytuowanej w centrum Gliwic, przy ul. Chorzowskiej 30 (obok Urzędu Skarbowego). Wszystkie pokoje są nieprzechodnie.

W mieszkaniu wymienione są wszystkie instalacje, począwszy od wodnej poprzez kanalizacyjną i elektryczną. Zamontowana jest też nowa instalacja gazowa wraz z ogrzewaniem i porządnym piecem dwufunkcyjnym oraz kaloryferami. Wszystkie sanitariaty są nowe.

Ściany są wygładzone i pomalowane wysokojakościową farbą. Drzwi wejściowe są antywłamaniowe, nowe. Nowe są też wszystkie drzwi wewnątrz mieszkania. Na podłodze zostały położone panele najwyższej jakości o grubości 8mm, na podkładach z mielonych trocin o grubości 5,5 mm (dodatkowo wycisza to mieszkanie).

Mieszkanie posiada dwie sypialnie, salon połączony z kuchnią, łazienkę oraz balkon. Wszystkie pokoje są nieprzechodnie a korytarz daje możliwość wstawienia dużej szafy z przesuwnymi drzwiami.

Kolejną zaletą mieszkania jest dodatkowy, wydzielony z klatki schodowej i zamykany przedpokój, przynależny tylko do dwóch mieszkań. Można tam pozostawić wózek, rower, itp.

Dodatkowy plusem mieszkania jest duża, łatwodostępna piwnica (20 m2).

Wszystkie media są dostępne.

Właśnie rozpoczął się remont elewacji zewnętrznej, który obejmie również remont i izolację balkonu. Po nim nastąpi kompleksowy remont klatki schodowej. Klatka jest monitorowana.

Kamienica jest już ocieplona od strony podwórka oraz ma wymienione całe poszycie dachu wraz z nową dachówką.

Po remoncie będzie się bardzo ładnie prezentowała.

Zaletą lokalizacji jest to, że mieszkanie znajduje się blisko (w odległości nie większej niż 1 km) zjazdu na DTŚ, A4 i A1. W okolicy znajduje się pełna infrastruktura miejska: sklepy, szkoły (w tym prywatne), przychodnie, dworzec PKP (5min), Politechnika Śląska, centrum handlowe, itd.

Mieszkanie mieści się przy jednej z głównych ulic Gliwic, jednak dzięki temu, że zostały zlikwidowane tramwaje w mieszkaniu jest cicho. Zgodnie z planami miasta cały teren po tramwajach ma zostać zrewitalizowany i powstanie tam ścieżka rowerowa.

Nieograniczona ilość miejsc parkingowych jest w podwórku, które przynależy do kamienicy.

Dodatkową zaletą mieszkania jest niski czynsz, ok. 270,00zł/m-c.

Na zdjęciu pokazany jest projekt przygotowany przez architekta, który pokazuje jak można mieszkanie zaaranżować.

Wszystkich zainteresowanych zapraszam do kontaktu.:)

Kupujący nie płaci prowizji!!!

Data dodania: 2018-10-10 17:07