Wiadomości:

90 m2 w willi z Lat 30 Ostroróg

cena: 818000 zł

Mieszkanie Sprzedam

wielkopolskie Poznań Grunwald
Kontakt
oferta archiwalna
-
2
2
Piętro domu
1930
3
89
do wprowadzenia
nowe PCV
wymienione
własne gazowe – junkers
prąd, woda, ciepła woda własna, gaz, telefon, internet, TV kablowa
balkon, piwnica, komórka, garaż, ogródek, miejsce parkingowe
fitness, basen, zabudowa niska, bank/bankomat, komenda policji, apteka, przychodnia/szpital, PKP, PKS, lotnisko, autobus, kolej podmiejska, metro, tramwaj, bazarek, centrum handlowe, żłobek, przedszkole, plac zabaw, szkoła podstawowa, gimnazjum

Mieszkanie zajmuje całą drugą kondygnację w modernistycznej willi miejskiej z lat XXX ubiegłego wieku, położonej w starej części poznańskiej dzielnicy Ostroróg.
Na 89m2 znajdują się 3 pokoje (ponad 20 m2 każdy) , kuchnia w formie aneksu, przestronny hol, łazienka z wanną oraz taras od strony południowo-wschodniej.
Do mieszkania przynależy piwnica, wolnostojący garaż, 1/3 strychu, 1/3 ogrodu oraz 1/3 lokalu usługowego stanowiącego osobny budynek w rogu działki – czynsz z wynajmu pokrywa wspólne koszty utrzymania budynku.

Mieszkanie jest dobrze skomunikowane. W najbliższej okolicy znajdują się przystanek autobusowy, przystanek tramwajowy, park Manitiusa, przedszkola, szkoły, sklepy oraz obiekty sportowe. Mieszkanie znajduje się w odległości pięciu minut samochodem od Targów Poznańskich i Dworca Głównego. 10 min od Portu lotniczego Ławica.

W galerii jest propozycja rearanżacji całego piętra - możliwa jedynie po wcześniejszych negocjacjach z pozostałymi dwoma właścicielami strychu.

Data dodania: 2022-11-08 15:37
Data modyfikacji: 2022-11-09 08:19