Wiadomości:

Kawalerka z KW | Rondo Wiatraczna | Wysokie sufity

cena: 239000 zł

Mieszkanie Sprzedam

mazowieckie Warszawa Praga-Południe
Kontakt
574 ... ... Pokaż numer
250
4
4
Kamienica
1965
1
19
do remontu
nowe PCV
-
miejskie
-
piwnica
-

Wyślij wiadomość

Wyślij

Oferta zarówno dla inwestora jak i osoby prywatnej – na sprzedaż wysokie mieszkanie(2.8m) przy rondzie wiatraczna, w świetnej pod względem komunikacyjnym miejscu.

Lokalizacja i komunikacja:
Mieszkanie znajduje się w Warszawie, przy ul. Aptecznej 4. Jest to bardzo dobra lokalizacja, 300m od mieszkania znajduje się Rondo wiatraczna, z którego dojedziemy w większość miejsc w Warszawie w szybkim tempie. Blisko budynku znajduje się Centrum Handlowe Wiatraczna. W okolicy jest wiele sklepów z różnych branż, biurowców i restauracji.

Mieszkanie i budynek:
Prezentowana nieruchomość posiada 19m2 przestrzeni i 2,8metra wysokości. W budynku już doprowadzono ogrzewanie miejskie, więc boiler nadaje się do demontażu. Kawalerka to odrębna własność z Księgą wieczystą. Obiekt znajduje się na 4. piętrze, Mieszkanie składa się na: przedpokój, salon z aneksem, i łazienkę. Przed wejściem do budynku znajduje się wiele miejsc parkingowych. Do mieszkania przynależy piwnica.

W skład nieruchomości wchodzą:
-Salon z aneksem
-Przedpokój
-Łazienka

Finanse:
Prezentowany obiekt to mieszkanie małometrażowe z niskim czynszem (ok. 250zł), przez co jest dużo bardziej atrakcyjny dla większej liczby najemców. Mała powierzchnia i bardzo dobre połączenia komunikacyjne z Ronda wiatraczna, jak i wiele budynków komercyjnych w okolicy to świetne połączenie, aby ustrzec się przed wielomiesięcznym szukaniem najemcy.

Grunty pod budynkiem są uregulowane, dzięki czemu można się posiłkować kredytem przy zakupie.

Cena przedstawionego mieszkania to 239.000 PLN

Oferta bezpośrednia


Dawid Szahna

Kom. 574534999

Agencje nieruchomości proszę o kontakt, tylko z klientem

Data dodania: 2021-02-22 09:15
Data modyfikacji: 2021-02-22 09:15