Wiadomości:

Apartament Gdańsk Śródmieście Pohulanka 2 pokoje 2 balkony 2 miejsca w hali garażowej

cena: 499000 zł

Mieszkanie Sprzedam

pomorskie Gdańsk Nowe Ogrody
Kontakt
... ... Pokaż numer
400
5
5
Nowe budownictwo
2013
2
41
do wprowadzenia
nowe drewniane
wymienione
miejskie
prąd, ciepła woda miejska, telefon, internet, TV kablowa
balkon, piwnica, komórka, miejsce parkingowe
zabudowa niska, bank/bankomat, komenda policji, apteka, przychodnia/szpital, PKP, PKS, autobus, tramwaj, bazarek, centrum handlowe, żłobek, przedszkole, plac zabaw, szkoła podstawowa, gimnazjum

Wyślij wiadomość

Wyślij

Przedmiotem niniejszej oferty jest 2-pokojowy apartament o powierzchni 41 m2 wraz z 2 niezależnymi balkonami o łącznej powierzchni 11,5 m2, zlokalizowany na 5 piętrze 5 piętrowego budynku mieszkalnego, w ramach kompleksu 3 budynków wielorodzinnych stanowiących Osiedle Pohulanka, położone w Gdańsku, w dzielnicy Śródmieście, na wzgórzu otoczonym bujną zielenią.

Apartament (strona południowo-zachodnia) obejmuje:
- przedpokój - 5 m2
- sypialnia - 11 m2
- łazienka - 5 m2
- salon z aneksem kuchennym - 20 m2
- 2 niezależne balkony - 8 m2 oraz 3,5 m2

Do apartamentu przynależą:
- komórka lokatorska - 9 m2 (w cenie apartamentu)
- 2 miejsca postojowe w monitorowanej podziemnej hali garażowej (szerokie i sąsiadujące ze sobą), opcjonalne i dodatkowo płatne, w łącznej cenie 50.000 PLN za oba.

Osiedle Pohulanka jest zamknięte i monitorowane, budynki wyposażone w windę, jego nowoczesna architektura idealnie wpisuje w okalające je otoczenie intensywnej zieleni. Osiedle posiada infrastrukturę pozwalającą na swobodną komunikację i spacery, naziemne ogólnodostępne miejsca postojowe oraz zaaranżowaną bujną architekturę zieloną. Samo położenie inwestycji stanowi idealne miejsce do zamieszkania dla osób ceniących sobie naturę i spokój, bez konieczności rezygnacji z dogodności jakie oferuje mieszkanie w mieście.
W sąsiedztwie osiedla znajduje się kompleksowe zaplecze handlowo-usługowe (w tym atrakcyjna galeria handlowa Forum Gdańsk), Urząd Miasta, Komisariat Policji, Szpitale, Szkoła, Przedszkole, Apteki, Poczta, Kościół, Placówki bankowe i wiele innych punktów handlowych. Osiedle jest doskonale skomunikowane z całym Trójmiastem, za sprawą pobliskich przystanków autobusowych, tramwajowych oraz SKM.

Apartament został zaprojektowany i zaaranżowany w zgodzie z architekturą i otoczeniem zielonym Osiedla, z wpływem trendów 'eco and nature'. Zastosowane do wykończenia apartamentu materiały, faktury oraz kolorystka wnętrz, inspirowana jest motywami natury i eco, co dopełnia położenie apartamentu - strona południowo-zachodnia. Apartament jest spójne aranżacyjnie, w pełni umeblowane i wyposażone w sprzęt AGD i RTV, system alarmowy, jak również inne pozostałe elementy wyposażenia, co sprawia że jest ono w pełni gotowe do zamieszkania dla nowego właściciela lub pod inwestycję dla inwestora. Horyzontalny rozkład apartamentu dopełniają wysokie drewniane okna z parapetami wewnętrznymi w każdym z pokoi oraz panoramiczne drewniane okno łazienkowe. Wyjątkowy komfort apartamentu i wypoczynku zapewniają 2 niezależne, przynależne do każdego z pokoi wykończone balkony o powierzchni 8 m2 oraz 3,5 m2 wraz z punktami świetlnymi oraz elektrycznie rozwijanymi markizami - pozwalające zażywać kąpieli słonecznych oraz rozkoszować się urokliwymi zachodami słońca.

Do apartamentu przynależy w pełni wykończona piwnica o powierzchni 9 m2 (w cenie apartamentu) oraz 2 szerokie i sąsiadujące ze sobą miejsca w monitorowanej, podziemnej hali garażowej (opcjonalne i dodatkowo płatne, w łącznej cenie 50.000 PLN za oba).

Zapraszam na prezentację nieruchomości i do skorzystania z tej wyjątkowej oferty.

Data dodania: 2020-05-07 21:00
Data modyfikacji: 2020-05-07 21:01

s